28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çoker, yine İstanbul yolunda
05 Eylül 2008 Cuma 10:59

Çoker, yine İstanbul yolunda

Doğal Doğum çalışmalarıyla dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hakan Çoker şehir şehir dolaşarak verdiği doğal doğum eğitim sezonunu İstanbul'da vereceği kursa katılacak 10 çiftle açacak

Doğal Doğum çalışmalarıyla dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Hakan Çoker doğal doğum eğitim sezonunu İstanbul'da Beşiktaş Hamile Okulu'nda düzenlediği LAMAZE DOĞAL DOĞUMA HAZIRLIK ve NEFES ÇALIŞMALARI KURSU ile açıyor. Şehir şehir dolaşarak verdiği doğal doğum eğitimleriyle doğal doğum neferi haline gelen Dr. Hakan Çoker halen Marmaris'te de devam eden çalışmalarına ek olarak yine kış aylarında başka şehirlerdeki eğitim çalışmalarına devam edeceğini açıkladı.
İstanbul'da 13-14 Eylül tarihleri arasında 2 gün süre ile 09.00-18.00 saatleri arasında düzenlenen kursa katılacak olan çiftler aldıkları eğitimin yanında, yerli ve yabancı doğum teknikleri görüntülerini de izleyecekler. Kursa katılan çiftlere ayrıca kurs kitapçığı, egzersiz görüntülerini içeren DVD ve meditasyon müziklerinden oluşan CD de hediye edilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ