06 Haziran 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çocuk tacizcisi tutuklandı
24 Ocak 2009 Cumartesi 11:28

Çocuk tacizcisi tutuklandı

Konacık'da ilk öğretim okulu öğrencilerine cinsel organını göstererek sözlü tacizde bulunan inşaat ustası sapık yakalanarak çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Bir muhasebeci ile nişanlı olduğu ortaya çıkan çocuk tacizcisinin tacizini iki aydır sürdürdüğü v

Konacık'da ilk öğretim okulu öğrencilerine cinsel organını göstererek sözlü tacizde bulunan inşaat ustası sapık yakalanarak çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Bir muhasebeci ile nişanlı olduğu ortaya çıkan çocuk tacizcisinin tacizini iki aydır sürdürdüğü ve arandığı ortaya çıktı.

Bodrum'da yaklaşık iki aydır okuldan çıkan ilköğretim okulu öğrencisi kız çocuklarını takip ederek otomobilinde pantolonunun çıkartıp cinsel organını gösteren ve kızları otomobiline çağıran inşaat ustası sapık velilerin şikayeti üzerine jandarma tarafından yakalanmıştı. Konacık'daki Cahit Özvezneci İlköğretim Okulu 7- A sınıfında öğrenim gören 13 yaşlarındaki Ö.Ç. , S.Ç. ve B.K. isimli kız öğrencileri okul çıkışında takip ederek cinsel tacizde bulunan A.O .'un yaklaşık iki aydır yirmiye yakın kız çocuğunu aynı şekilde taciz ettiği ortaya çıktı.
Jandarmada ifadesi alındıktan sonra A.O. dün öğle saatlerinde adliyeye sevk edilirken üç öğrenci ile öğrenci velileri ve tacizlerden bilgisi olan toplam 10 kişinin ifadesi alındı.
Yalıkavak'ta oturan ve nişanlı oluğu saptanan A.O.'un nişanlısı M.K.'da adliyeye geldi, duruşmayı yakından izledi. A.O. hakkında tutuklama kararı verilirken, adliyeye gelen öğrenci velileri tacizcinin yakalanmasına sevindiklerini belirtti.
B.K.'nın velisi A.K. “Çocuklar koşarak bize geldiğinde korkmuşlardı, bir sapığın cinsel organının gösterdiğini ve sözlü olarak kendilerini taciz ettiğini söyleyince hayrete düştüm. Hemen diğer velilerle birlikte jandarmaya haber verdik. Sapık en ağır şekilde cezalandırılmalı, bunun gözü dönmüş, daha vahim olaylar olmadan tutuklanması iyi oldu” dedi.

NİŞANLIMIN SUÇU YOK
Konacık'da ilköğretim okulu çocuklarına cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla ile dün çıkarıldığı mahkemede tutuklanan inşaat ustası A.O. ceza evine gönderilirken nişanlısı M.K. savundu.
Muhasebeci M.K. iki yıllık nişanlısı ceza evine gönderilirken adliye önünde yaptığı açıklamada “Nişanlımın çalıştığı iş yerinde tuvalet sorunu vardı, o nedenle arabasını okulun arkasındaki ağaçlık araziye park etmiş ve ihtiyacını gideriyormuş. O anda uzaktan kendisini fark eden küçük kızlar olayı görünce koşarak ailelerine anlatmışlar olay oldukça abartılmış, 150 metre uzaktan taciz mi olur, nişanlımın ilk duruşmada serbest kalacağına inanıyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ