25 Mart 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP’li Girgin’den Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’na Ziyaret
01 Kasım 2018 Perşembe 12:15

CHP’li Girgin’den Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’na Ziyaret

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Başkanı Fevzi Apaydın ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Bir çalışma toplantısı havasında geçen ziyarette TŞOF Hukuk Müşaviri Av. Zerrin Boztaş’ta hazır bulundu.

 

Türkiye genelinde ve Muğla özelinde şoför esnafının sorunlarının konuşulduğu toplantıda TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın nazik ziyaretinden ve şoför esnafının sorunları noktasındaki hassasiyetinden ötürü CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin’e teşekkür etti.

 

Emeği alın terini bilen bir kardeşinizim.

 

CHP’li Girgin ise; “ Bende uzun yıllar esnaflık yaptım. Pazarcılık yaptım karo atölyesinde çalıştım. Daha sonra ki yıllarda sendikal mücadele noktasında hep üretenin ve emek mücadelesinin yanında oldum. Emeği, alın terini bilen bir kardeşinizim. Sorunlarınızı yüklenmek, çözüm noktasında elimizden geleni yapmak boynumuzun borcu. Üzerimize düşen ne varsa biz varız.” Diye konuştu.

 

Yasal düzenlemelerinde konuşulduğu toplantıda özellikle KDV’nin yüzde 18’den yüzde 1’e çekilmesi konusunun üzerinde durularak, şoförlerin sorunlarının Türkiye Büyük Millet Meclisinde daha fazla dile getirilmesi noktasında görüş birliğine varıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ