04 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP MARMARİS KADIN KOLU BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ ZEHRA GEZER KAZANDI
15 Şubat 2020 Cumartesi 20:16

CHP MARMARİS KADIN KOLU BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ ZEHRA GEZER KAZANDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris İlçe Kadın Kolları Kongresi yapıldı.

Kongrede Zehra Gezer ve Sevgi Özer Çevik başkanlık için yarıştı. Yapılan seçimde CHP Marmaris Kafın Kolları Başkanlığına Zehra Gezer seçildi.

Armutalan Kültür Merkezi’nde yapılan kongreye CHP Marmaris İlçe Başkanı Av. Zekican Balcı, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Sandıkçıoğlu, CHp Geçmiş dönem ilçe başkanları, kadın kolu başkanları, diğer ilçe CHP kadın kolu başkanları ve partililer katıldı. D

ivan heyetinin oluşturulmasının ardından İstiklal Marşı ve Saygı duruşuyla başlayan kongrede konuşan her iki adayda bir birlerine başarılar dileyerek birliktelik pozu verdi. Yoğun katılımın olduğu kongrede başkanlığı kazanan Zehra Gezer; “Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi'ni onun ilkelerine dayanarak geliştirmeye, görmek istediği seviyeye getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. İçinde bulunduğumuz karanlıktan aydınlığa çıkmak için en büyük görev kadınlarımız ve gençlerimize düşmektedir. Bu nedenle siz değerli dostlarımın desteğiyle "ileri, hep ileri!" Sloganıyka, el ele, kol kola, omuz omuza çalışıp Cumhuriyet Halk Partisi'nin iktidar sevincini hep birlikte yaşayacağız" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ