11 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP Kadın kollarından burslu öğrencilere destek
20 Eylül 2008 Cumartesi 16:46

CHP Kadın kollarından burslu öğrencilere destek

CHP Marmaris İlçe Kadın Kolları tarafından burslu öğrenciler yararına organize edilen ve artık geleneksel hale getirilen ikinci el giyim eşyası pazarı geçen cumartesi kuruldu.

İlk gün ikinci el giyim pazarına gerek turistler gerekse de Marmarislilerin yoğun ilgi gösterdikleri gözlendi
İkinci el giyim pazarını organize eden CHP Marmaris İlçe Örgütü Kadın Kolları Başkanı Semahat Ustabaş, yaptığı açıklamada, kurulan ikinci el pazarla ilgili olarak şunları söyledi:
“Marmaris'te partimizin kadın kollarını oluşturduğumuzdan bu güne her yıl aksatmadan bu satış organizasyonunu yapıyoruz. Biz bu işi artık geleneksel hale getirdik
Üyelerimiz ve Marmaris halkı bu faaliyetimizin geleneksel hale gediğinden haberleri olduğu için biz kapılarına gitmeden kendileri ikinci el eşyalarını. Veya hiç kullanmadıkları yeni eşyalarını bize bırakıyorlar. Tabiî ki biz bunları yıkayıp ütüledikten sonra bir araya topluyoruz ve her yıl bu aylarda da buradaki pazarımızı açıyoruz” dedi. Elde etikleri gelirin nasıl harcandığı ile ilgili bilgilerde veren Ustabaş
“ Biz bu satıştan elde edilen geliri ilçe yönetimine makbuzla teslim ediyoruz İlçe yönetimimizde bu parayı burslu öğrencilere eşit miktarda veriyor” dedi.
Bu faaliyetin tamamen yoksul ama çalışkan burslu öğrencilerin yararına yapıldığının altını çizen Ustabaş, “Sizler aracılığı ile başta giyim eşyalarını bize bağışlayan üyelerimize ve Marmaris halkına daha sonra da bu eşyaları yıkayıp pazara hazır hale getiren hatta pazarlanmasına katkıda bulunan tüm kadın kolları üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ