05 Haziran 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Candanın Kahvehane toplantıları ilgi topluyor
14 Mart 2009 Cumartesi 12:27

Canda'nın Kahvehane toplantıları ilgi topluyor

Milliyetçi Hareket Partisi Armutalan Belediye Başkan Adayı Avukat Halil Canda'nın gerçekleştirdiği kahvehane toplantılarına vatandaşlar ilgi gösteriyor.Milliyetçi Hareket Partisi Armutalan Belediye Başkan Adayı Avukat Halil Canda'nın gerçekleştirdiği kahvehane toplantılarına vatandaşlar ilgi gösteriyor.
Milliyetçi Hareket Partisi Armutalan Belediye Başkan Adayı Avukat Halil Canda'nın gerçekleştirdiği kahvehane toplantılarına vatandaşlar ilgi gösteriyor. Mahalle mahalle kahvehane toplantıları düzenleyen Canda seçimlerin CHP ile MHP arasında geçtiğini belirterek Armutalan'da zaferi kendilerinin elde edeceğini vatandaşa hizmet etmek için koltuğa kendilerinin oturacağını ifade etti. Toplantılarda vatandaşların sıkıntıları ve dertlerini de dinleyen Canda onların sorduğu sorulara da içtenlikle cevap veriyor.

Armutalan Adnan Menderes Caddesi'nde bulunan kahvehanede vatandaşlarla toplantı yapan ve dertlerini dinleyen MHP Armutalan Belediye Başkan Adayı Avukat Halil Canda ve ekibi vatandaşların isteklerini tek tek not aldılar. Samimi ve sohbet havasında geçen toplantıda Halil Canda mahalle sakinlerine yapmış olduğu konuşmada Armutalan'nın kendileri kalkınacağını sokaklarının caddelerinin kendi dönemlerinde toz toprak içinde olmayacağını ve insana duyduklarını saygıyı en güzel şekilde göstereceklerini belirtti.

Canda sözlerine şöyle devam etti; “Sizlerin içinden geliyorum. Yaşadığınız sıkıntıları, yaşadığınız dertleri biliyorum çünkü bende yaşadım. Parayla pulla karşınıza gelmedim. Parayla pulla aday olmadım. Bana ailemden büyük miraslar kalmadı. Bugünlere gelene dek büyük sıkıntılar çektim. Bir çok sıkıntıyı aşarak bugünlere geldim.

Göreve geldiğimizde her projemize her hizmetimize kaynak bulmakta zorlanmayacağız. Bu beldenin hakkını merkezi yönetimden de yetkililerden söke söke alırız hiç merak etmeyin. Hükümet desteğinden bahsediliyor. Adam gibi çalışan projesini sunan beldesinin hakkını almasını bilen değil hükümetten AB fonlarından bile desteğini alır. Bizde onlar gibi ayrım yok. Yandaşlık yok. Bizde insan var bizde halk var. Onlar size erzak torbası verebilir biz ise size gelecek vereceğiz.

Sosyal doku bozulmuş. Ekonomi bozulmuş. Armutalan son 5 yılda ne proje görmüş nede hizmet görmüş. Armutalan'nın nüfus olarak 5. büyük belde diye değil ülkemize örnek gösterilecek bir belde olarak anımsatacağız.

Sizler bir oyunuzla hem yerel iktidara hemde genel iktidara gereken dersi vereceksiniz. Bizler sizlerin desteğiyle seçimlerden zaferle çıkacağız. 29 Mart akşamını değil, 30 Mart sabahında halkımıza en hızlı şekilde hangi hizmeti götürürüz onu düşünüyorum.bizim için insanlar birdir. İnsanımıza değer veriyoruz ve insanımıza hizmet için ben ve ekibim hazırız. Örnek gösterilecek bir belde için hazırız.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ