12 Ağustos 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cale, birlik ve beraberlik
10 Ekim 2008 Cuma 16:09

Cale, "birlik ve beraberlik"

Trabzonspor'un Hırvat Oyuncusu Hrvoje Cale, Başarılarındaki En Büyük Payın Takım İçerisindeki Birlik ve Beraberlik Olduğunu Söyledi.

'BAŞARIMIZ BİRLİK VE BÜTÜNLÜKTEN'


Trabzonspor'un Hırvat Oyuncusu Hrvoje Cale, Başarılarındaki En Büyük Payın Takım İçerisindeki Birlik ve Beraberlik Olduğunu Söyledi.

Trabzonspor'un Hırvat oyuncusu Hrvoje Cale, başarılarındaki en büyük payın takım içerisindeki birlik ve beraberlik olduğunu söyledi.
Tüm takım olarak sanki yıllardır beraberlermiş gibi olduklarına vurgu yapan genç futbolcu, "Bana göre işin sırrı birlik olmakta." dedi.

Cale, Trabzonspor Dergisi'nin Ekim sayısına yaptığı açıklamada, ilk hedefinin Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak olduğunu belirtti.


Daha sonra ise takımımla birlikte Avrupa Kupaları'nda mücadele etmek istediğini dile getiren Cale, şöyle devam etti: "Bunun sonrasında hayat ne getirir bilemiyorum. Benim düşüncem sürekli olarak çalışarak kendimi geliştirmek. Bunu başardıktan sonra zaten benim için her şey iyi gidecektir."

Takım olarak çok iyi birliktelik yakaladıklarını ve bunu da sahaya en iyi şekilde yansıttıklarını anlatan genç futbolcu, "Burada en başta Ersun hocaya teşekkür etmek gerekiyor. Ayrıca Trabzonspor'a gelen tüm oyuncular iyi futbolculuktan önce iyi insanlar. Şu anda soyunma odasında o kadar iyi bir atmosfer oluşturduk ki anlatamam. Bunun sayesinde de iyiye doğru gidiyoruz. Sanki yıllardır beraberiz. Bana göre işin sırrı birlik olmakta." ifadelerini kullandı.

Her takımı yenebilecek güçte olduklarını gösterdiklerini ifade eden Cale, sezon boyunca mücadelelerini sürdürüp gelecekleri en iyi noktaya ulaşmak istediklerine değindi.

En büyük hedeflerinden birinin de milli takım formasını giymek olduğunu anlatan Hırvat futbolcu, daha önce bir kez milli takıma çağrıldığını ancak o dönemde sakatlığı olduğu için gidemediğini söyledi. Genç futbolcu, göstereceği başarılı ile yeniden milli takım forması giyeceğine inandığını sözlerine ekledi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ