11 Ağustos 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“BÜYÜK EV ABLUKADA YENİKAPI’YI SALLADI”
12 Temmuz 2020 Pazar 12:48

“BÜYÜK EV ABLUKADA YENİKAPI’YI SALLADI”

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi olan konserler, Covid19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde İstanbul Açık Hava Gösteri Merkezi – Yenikapı’da devam ediyor.
Konser serisinin 4. performansında sahne enerjileri, kendine has müzikal ve sanatsal stilleri ile dikkat çeken Büyük Ev Ablukada, elektronik müziğe adım attığı “Fırtınayt” ile geçtiğimiz gün İstanbul Açık Hava Gösteri Merkezi Yenikapı’da sahne aldı.

“SAHNEDEN ATLAYIP YANINIZA GELESİM VAR” 

Türkiye’de ilk olarak Kerki Solfej’ in düzenlediği “Tik Tak’la Parket Seyret” etkinliklerinde sahne alan Büyük Ev Ablukada; “ Buradan çok güzel görünüyorsunuz. Ne kadar çok özlemişiz. Yenikapı’da ilk konserimiz bu çok heyecanlıyız. Sahneden atlayıp yanınıza gelesim var.” dedi.

Büyük Ev Ablukada, zamanın ötesindeki melodilerle harmanladığı şarkılarını etkinlik alanını dolduran coşkulu kalabalıkla hep bir ağızdan söyledi.
 

Finalde birbiri ardına yaptıkları bislerle etkinlik alanındaki coşkuyu zirveye taşıyan Bartu Küçükçağlayan ve Büyük Ev Ablukada, ilk arabalı açık hava etkinliklerinde muhteşem bir performansa imza attı.

 
 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ