04 Haziran 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Büyük aşk pompalı tüfekle bitti!
11 Ekim 2008 Cumartesi 11:05

Büyük aşk pompalı tüfekle bitti!

Kızının kaçtığı genci pompalı tüfekle öldürdü...

1999 yılındaki genel seçimlerde memleketi Kahramanmaraş'tan bağımsız milletvekili adayı olan mimar Yıldırım Beyazıt Terzi (58), kızı Tuğçe Terzi'nin 10 gün önce kaçtığı taksi şoförü Bekir Karakaş'ı (29) pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

İddiaya göre, Yıldırım Beyazıt Terzi, 10 gün önce evlenmek için Bekir Karakaş'a kaçan kızı Tuğçe Terzi'yi barışmak için Küçükyalı'daki evine çağırdı. Tuğçe Terzi'yi yanına almayan Bekir Karakaş saat 23.30 sıralarında Terzi'nin Atatürk Caddesi'ndeki evine geldi. Barışıp, el öpmek için giden Bekir Karakaş ile Yıldırım Beyazıt Terzi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Terzi, diğer odadaki ruhsatlı pompalı tüfeğini alarak Bekir Karakaş'ı göğsünden vurdu. Karakaş olay yerinde yaşamını yitirirken, sokağa çıkıp iki el de havaya ateş eden Terzi, silah sesi üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine teslim oldu.

Gözaltına alınan Yıldırım Beyazıt Terzi, Küçükyalı Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü.

KIZI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Bu sırada eve gelen Tuğçe Terzi, kapıda polisleri görünce şoke oldu. Babasına ve sevgilisine neler olduğunu sorup gözyaşı döken Tuğçe Terzi'yi polisler sakinleştirmeye çalıştı

YORUMLAR
yeri cennet olsun
selçuk
türkiyede gizli hindistanda açık "kast" sistemi var, insanların dini imanı para ve kariyer olunca "şeytanlaşır" bu hainliği yapanda insan değil artık şeytandır ve yerinin cehennemin 7. katının baş köşesi olduğu kesindir de pırıl pırıl çocuğa ve ailesine yazık oldu komşumdu hakkını helal etsin benimde varsa helal olsun... içerden çıkmamasını cenabı haktan niyaz eder aynı acıyı yaşamasını dilerim.
03 Kasım 2008 Pazartesi 23:22
78.176.20.218
3 sene öncesinden tanıyordum
gamze
O şimdi benim ablamın yanında... 3 sene evvel ablamın arkadaşı olarak tab,nıdım bekir ağbiyi. onu çok sevmiştim çok iyi iriydi. ablam 8 ay önce vefatından sonra bu haber beni çok üzdü. sende beni ablmın yanındasın artık ona ii bak bekir abi. mekanın cennet olsun..
11 Ekim 2008 Cumartesi 16:02
88.238.111.190
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ