12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bugün günlerden Yiğit
20 Aralık 2018 Perşembe 15:55

Bugün günlerden Yiğit

Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimiz sözüyle yola çıkan AK Parti İlçe teşkilatı, bugüne kadar her fırsat da çocuklara yönelik yaptıkları etkinliklerle dikkatleri çektiler.
 
“Yaptığımız etkinlikler dışında, ev ziyaretlerimiz sırasında evlerde ki çocuklarımızın masum sohbetleri ve istekleri bizim için çok değerli. Sosyal Politikalar Başkanımızla yaptığımız böyle bir ev ziyareti sırasında Yiğit ile tanıştık bizden polis kıyafeti istedi. Annesinden de polislere olan hayranlığını da öğrendik. Minik hediyemizi vermek için bugün kendisini ailesi ile birlikte partimize davet ettik. Onu ve tüm çocuklarımızı mutlu görmek bizi de mutlu ediyor ve çocuklarımızı mutlu etmek de en önemli görevlerimizden biridir.” diyen Kadın Kolları Başkanı Elmas Ulupınar Bozkır ve yönetimi Yiğit’e polis kıyafetini giydirdikten sonra İlçe Başkanı Osman Ülgen ile Yiğit’i tanıştırdı. 
Başkan Osman Ülgen ile oyuncak telsizle konuşan Yiğit’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Başkan Ülgen“Arkadaşlarımız Yiğit’ten bahsetmişlerdi.. Milletimizin huzur ve güven kaynağı polislerimizi bu kadar seven ,böyle onurlu ve önemli bir mesleğe ilgi duyan çocuğumuzla tanışmak ve vakit geçirmek bizi çok mutlu etti. Yiğit’in ileride adı gibi yiğit bir genç olacağından eminiz.” diyerek bundan sonra sık sık görüşme sözü verdi
 
 
 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ