13 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu ünlüyü tanıdınız mı?
22 Eylül 2008 Pazartesi 20:06

Bu ünlüyü tanıdınız mı?

Bu halde görüntülenmemek için gazetecilerla arbede yaşadı. Bakın bu saçı sakalı birbirine girmiş ünlü kim?

Mahsun Kırmızıgül ikinci filmi için sakal bıraktı. Tanınmaz hale gelen Kırmızıgül'ü çekmek isteyen basın mensubuyla sanatçının menejeri arasında arbede yaşandı.

Kırmızıgül 'Güneşi Gördüm' adlı filmin çekimleri için Kars'ın Kağızman'daydı. Yankıpınar Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin yararına Kağızman Düğün Salonu'nda bir konser verdi.


İHA MUHABİRİNE ENGELLEME

Rolü gereği sakal bırakmıştı. Kırmızıgül basın mensuplarının konseri görüntülemesine izin vermedi. Konser sonrasında ise arabasına binmek isteyen sanatçıyı görüntülemek isteyen İHA muhabiri Tolga Yüce görevliler tarafından engellendi. Tartışmaya çevredeki gençler de karışınca kısa süreli arbede yaşandı. Devreye emniyet güçleri girdi ve öfkeli gençleri güçlükle yatıştırdı.

 

GAZETECİLER GELİRSE TERK EDERİM

Dernek Başkanı Sait Şen, "Mahzun Kırmızıgül programımıza konuk sanatçı olarak katıldı. Bizden basın yasağı uygulamamızı istedi. Sakalları olduğu için görüntülenmek istemediğini söyledi. 'Gazeteciler gelirse programı terk edip giderim' dedi. Sakallı bir şekilde basına çıkarsa film yatırımları boşa çıkarmış. Bizim yararımıza olan bir şey değil bu konser. Milletin yararına olan bir şey" dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ