12 Temmuz 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu cihaz sadece internete girecek
12 Eylül 2008 Cuma 20:13

Bu cihaz sadece internete girecek

Firmanın gün yüzüne çıkan bir patenti, olası bir Creative ZEN internet tablet söylentilerini doğurdu. Yoksa Creative, tablet bilgisayar işine mi giriyor?

2008 başında Creative tarafından alınan bir patent, yeni bir ZEN internet tablet veya ZEN Vision medya oynatıcının ipuçlarını taşıyor. Firma tarafından medya oynatıcı olarak tanımlanan cihaz, bu sınıfa ait olmayan kamera gibi özellikler taşıyor. WiFi ve 32 GB kapasiteye sahip olduğu haberleri, bu cihazın sözü edilen X-Fi olduğu ihtimalini de eklerken, bazıları da patenti alınıp hiçbir zaman üretime geçememiş bir prototip olduğu kanısında

 

İnternet Tablet de Olabilir

Ancak diğer söylemler de, patenti alınan cihazın WiFi, 32 GB hafıza, GPS ve dokunmatik ekrana sahip olduğu yönünde. Bu özellikler de Creative'in bir internet tablet hazırlığında olduğu düşüncesini doğuruyor. Nisan ayında böylesi bir cihaz yapmanın teknik anlamda çok uğraştırıcı olacağını açıklayan Creative, öncesinde aldığı bu patent ile ne yapmayı planlıyor olabilir? Firmadan resmi bir duyuru olmadığı için ne yazık ki tüm söylentiler sadece teori düzeyinde kalıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ