24 Ekim 2019 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BÖYLE OLUR RALLİCİNİN SEÇİM ARACI
07 Şubat 2019 Perşembe 14:10

BÖYLE OLUR RALLİCİNİN SEÇİM ARACI

AK Parti’den Marmaris Belediye Başkan Adayı olan turizmci ve şampiyon rallici Serkan Yazıcı, bir ilke imza attı.
AK Parti’den Marmaris Belediye Başkan Adayı olan turizmci ve şampiyon rallici Serkan Yazıcı, bir ilke imza attı. ‘En hızlı aday’ olarak tanımlanan Yazıcı, daha önce eşi benzeri görülmemiş, yarış otomobillerini andıran seçim aracıyla vatandaşlara hizmet için yola çıkıyor
Yazıcı’nın kendine yakışır seçim aracı, ilgi çekiyor, takdir topluyor
Ak Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı, seçim çalışmaları kapsamında, uzay mekiği gibi bir seçim otobüsüyle vatandaşa hizmet için yola çıkıyor. Şampiyon babanın şampiyon oğlu Serkan Yazıcı, jet gibi bir seçim aracıyla vatandaşlara ulaşarak, sıkıntılarına çözüm, dertlerine deva olmaya başlıyor. Yaptığı ziyaretlerde vatandaşların isteklerini, sıkıntılarını not alan Yazıcı, durmak bilmeden, yorulmadan Marmaris’e hizmet edeceğini vurguladı. Mahalle mahalle, sokak sokak tek tek vatandaşların isteklerini dinleyen Yazıcı, akşamları çalışıp gündüzleri de Marmarislilerle buluşarak, projelerini anlatıyor. Marmaris’te herkese her kesime hitap eden projeleriyle dikkati çeken Yazıcı, vatandaşlardan alkış alıyor.
TÜRKİYE’DE BİR İLK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın darbe girişimi sırasında kaldığı otelin sahibi, eski rallici ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı, turizmci iş insanı Serkan Yazıcı, ülkemizin siyasi tarihinde eşi benzeri görülmemiş seçim aracıyla yola çıkmaya hazırlanıyor. Marmaris Belediye Başkan Adayı Yazıcı’nın kendine yakışır bir seçim aracı, ilgi çekiyor, takdir topluyor. Yazıcı, uzay mekiğini andıran seçim aracı, ‘Belediye işi gönül işi’ sloganıyla Marmaris’in her yerini dolaşarak, yapacağı hizmetleri anlatacak.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ