07 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Borat:... Binbir surat
29 Eylül 2008 Pazartesi 12:46

Borat:... Binbir surat

Kazak Gazeteci Borat Karakteriyle Tüm Dünyada Popüler Olan Ünlü İngiliz Oyuncu Sacha Baron Cohen, Milano Moda Haftası'nın Prada Defilesini Basarak Gösteri Yaptı.

Kazak gazeteci Borat karakteriyle tüm dünyada popüler olan ünlü İngiliz oyuncu Sacha Baron Cohen, Milano Moda Haftası'nın Prada defilesini basarak gösteri yaptı.


Agatha Ruiz De La Prada markasının 2009 ilkbahar/yaz koleksiyonu defilesi sırasında bir anda podyuma siyah pelerine sarılı, sarhoş görünümlü bir erkek çıktı. Defilenin tam ortasında mankenleri ve izleyecileri şaşkın bakışları altında korumaları aşarak podyuma çıkan kişinin Sacha Baron Cohen olduğu nice sonra anlaşıldı. Evsizleri simgeleyen ilginç kostümüyle podyumda yürümeye başlayan Cohen, güvenlik görevlilerinin devreye girmesiyle salondan uzaklaştırıldı. Milano Moda Haftası'nda gerçekleşen kaos, Sacha'nın polis merkezine götürülmesiyle son buldu. Yaka paça karakola götürülen Cohen'in kimliği ancak kaldığı otelden pasaportu getirilince tespit edilebildi. İfadesi alınan Cohen serbest bırakıldı. Son filmi için Milano'da bulunan aktörün başka defileleri de basmaması için önlemler alındı.

Binbir surat

Sacha Baron Cohen, önce hip hop'çu Ali G. tiplemesiyle tanınıyordu. Sonra Borat ile bambaşka bir kimlik ve tipe büründü. Podyumdaki haliyle de tam bir erkek mankendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ