22 Mart 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bongo konvoyu Muğla’da…
16 Nisan 2018 Pazartesi 12:29

Bongo konvoyu Muğla’da…

Ticari araç sınıfının lider modeli KIA Bongo, tüketicisiyle buluşmak için 18 Nisan tarihinde Muğla’ya konuk oluyor.

2 Nisan’da Türkiye turuna başlayan Bongo, 14 Mayıs 2018 tarihine kadar 22 farklı şehri ziyaret ederek turunu tamamlamayı planlıyor. Roadshow boyunca ziyaretçiler farklı kullanım amaçlarına göre dizayn edilen Bongo’ları hem test edebilme hem de yakından tanıma fırsatı yakalıyor. Ayrıca KIA, ticari araç kullanıcılarına Roadshow’a özel benzersiz avantajlar da sunuyor.

 

Türkiye turuna Edirne’den başlayan Bongo konvoyu; Tekirdağ, Çorlu, İstanbul, Sakarya, Bursa, Balıkesir, İzmir ve Aydın duraklarını ziyaret ettikten sonra rotasını Muğla’ya çeviriyor. Denizli, Antalya, Mersin’de ticari araç kullanıcıları ile buluşan KIA Bongo ardından; Adana ve Gaziantep ile Türkiye turuna devam ediyor. Şanlıurfa, Malatya, Elazığ ve Trabzon’da da KIA severler ile bir araya gelen Bongo’lar, son olarak Ankara, Eskişehir ve Kütahya’yı ziyaret ederek roadshow’un son durağı İstanbul’da turunu tamamlıyor.

 

Şehir ziyaretlerinde KIA Bongo’nun özellikleri, performası ve teknolojisi geniş kapsamlı anlatılarak, tüketiciyi ticari araç konusunda bilgilendirme amaçlanıyor.

 

Muğla’da “Bodrum Konacık Sanayi Sitesi”nde konumlandırılan etkinlik alanını ziyaret edenler, roadshow için özel tasarlanan KIA Bongo’lar ile benzersiz test sürüş deneyimi yaşayabiliyor. Ayrıca, Roadshow boyunca Bongo sahibi olmak isteyen kullanıcılara 2.500 TL’lik çok özel bir indirim fırsatı da sunuluyor.

 

Sınıfından beklenen kompakt görünümü sınıfından beklenmeyen konforla birleştiren KIA Bongo, Türkiye’yi karış karış gezerken hediye ettiği küçük sürprizler ile misafirlerinin yüzlerini güldürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ