15 Aralık 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BODRUM’A BİRLİK BERABERLİK YAKIŞIYOR
23 Şubat 2018 Cuma 16:26

BODRUM’A BİRLİK BERABERLİK YAKIŞIYOR

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 9-18 Şubat 2018 tarihleri arasında CNR fuar merkezinde düzenlenen 13. Avrasya Boat Show fuarına Bodrum standı bünyesinde katılan firmalara teşekkürlerini sundu.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 9-18 Şubat 2018 tarihleri arasında CNR fuar merkezinde düzenlenen 13. Avrasya Boat Show fuarına Bodrum standı bünyesinde katılan firmalara teşekkürlerini sundu.

Roda Yat, Ege Yat, Grupola Fortune, Ada Yat, Riva Yat, Kobra Yat, Salmakis Yatçılık ve Tiger Yat firmalarının fuar süresince bölgenin üretim ve hizmet kalitesi temsil ettiğine dikkat çeken BODTO Başkanı, firmaların fuar süresince işbirliği içinde çalıştığına işaret ederek, Bodrum’a birlik beraberliğin yakıştığını belirtti.

Roda Yat tersanesinde üretilen Perla 48 ve Tiger Yat firmasının ürettiği Anatolia isimli tekneler fuarda sergilenirken binlerce kişinin bu tekneleri gezerek bilgi alması dikkat çekti. Fuarda lobster tarzı Bodrum yapımı Perla 48 teknesi Türk bir iş adamı tarafından satın alınırken, yatın Bodrum’da demirleyerek diğer hizmetlerini de Bodrum’dan sağlayacağı belirtildi.

Bodrumun marka değeri korunmalı.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon da başarılarından dolayı firmaları tebrik ederek, “Önemli olan Bodrum’un adını her alanda dünyaya duyurmak. Fuarlar yarımadamızın prestiji için her zaman önemli, bizler de bu doğrultuda imkanlarımız çerçevesinde fuarlara katılım sağlıyoruz ve hep Bodrum’un adını ön plana çıkarıyoruz. Bodrum bir markaysa bu markanın değerini iyi bilmeliyiz.” dedi.

Fuara katılarak teknelerini tanıtmanın markaları için ticari anlamda büyük katkısı olduğuna işaret eden Bodrumlu firmalar, 1. holde 10 gün boyunca Bodrum standında önemli iş görüşmeleri yaptıklarını açıkladılar. Bakım-onarım ve çekek yeri konusunda da talep alan firmalar gelecek sene de Bodrum Ticaret Odası bünyesinde fuara katılmak istediklerini açıkladılar.

Fuar yönetimi tarafından yapılan açıklamada, Dünyanın en büyük yat fuarları arasında olan İstanbul CNR Avrasya Boat Show'a bu sene 50'nin üzerinde ülkeden 67 bin 140 kişinin katıldığı bildirildi. Fiyatları 5.2 milyon euro'ya kadar çıkan 3 bin 500 teknenin sergilendiği fuarda pek çok mega yat satışı gerçekleştirildi. 1500 firmanın katıldığı etkinlikte çok sayıda özel yat siparişi de verildi.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ