11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ” GERİ DÖNDÜ
05 Ağustos 2019 Pazartesi 17:40

“BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ” GERİ DÖNDÜ

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün Olağanüstü genel kurulu Huzur Evi’nde, aralarında Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın da bulunduğu 207 üyenin katılımıyla yapıldı.

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün Olağanüstü genel kurulu Huzur Evi’nde, aralarında Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın da bulunduğu  207 üyenin katılımıyla yapıldı.

Divan başkanlığını Gökhan Uysal ‘ın yaptığı genel kurul İstiklal Marşı’nın okunup, saygı duruşunda bulunulmasıyla başladı.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Mehmet Oktay, salondaki kalabalığın kendini heyecanlandırdığımı ve kulübü yeniden canlandırma vaadini yerine getirirken, yalnız olmadıklarını görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Kulübün 10 branşta yeniden faaliyete geçmesi yönündeki önerge de salondaki tüm üyelerin oyunu aldı.

deniz.jpeg

“BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ” GERİ DÖNDÜ

Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübünün yeni başkanı Hasan Yaylalı; 'Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, bundan 10 yıl öncesine kadar tüm ülkede tanınan, 14 branşta faaliyet gösteren, yaklaşık 1500 kişilik sporcu ordusu bulunan bir kurumdu. Ancak dönemin belediye yönetimi, 2010’da şok bir kararla kulübün faaliyetlerini durdurmuştu. Mevcut Belediye Başkanı Mehmet Oktay ise 31 Mart yerel seçimleri öncesi kulübü yeniden canlandıracaklarının sözünü vermişti. Ve bugün verilen sözün hayata geçirilmesine yönelik çok ciddi bir adım atıldı. Spor hayata renk katar, bizleri sosyalleştirir, kötü alışkanlıklardan uzak tutar. Çocuk yaştan itibaren bu alışkanlık edinilmelidir. Marmarisspor gelecek nesilleri bir arada tutacak ve onlara spor sevgisini aşılayacak yerdir. Benim de çocukluk hayalim olan formasını uzun yıllar gururla taşıdığım Marmarisspor'umuzun bugün yapılan genel kurulunda başkanlık yetkisi şahsıma verildi. Öncelikle şahsıma olan güven ve teveccüh için çok teşekkür ediyorum. Bugün sergilenen ve uzun zamandır özlenen birlik ve beraberlik çok önemliydi. Bu güç ve istek ile Marmarisspor'umuzu hak ettiği yere hep beraber taşıyacağız.Hep birlikte başaracağız' dedi.

Yönetim kurulu seçimlerinde ise Belediye Meclis Üyesi Hasan Yaylalı’nın tek başkan aday olduğu Bahattin Kabaçam, Şahap Hepaksoy, Emre Deliveli, Mehmet Ali Tugay, Filiz Yıldız ve Dilara Engincan’kın da yer aldığı  liste oybirliğiyle göreve getirildi.

Siyah-beyazlı ekibe gönül veren ve aralarında Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın da bulunduğu grup, kurulun ardından Amiral Orhan Aydın Spor Salonu’nun giriş merdivenlerinde günün anısına fotoğraf çektirdi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ