10 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bir uçak biletine Cenneti verdi
23 Eylül 2008 Salı 14:41

Bir uçak biletine Cennet'i verdi

O şarkı ile zirveye çıktı. Albümden parayı vurdu. Peki o şarkının sahibine ne vermiş dersiniz. "Egosu o kadar şişik ki" diyen Aslı Zen ateş püskürüyor.

Ferhat Göçer 350 bin satan albümü Yolun açık Olsun'un çıkış parçası olan Cennet'i bir Dubai bileti ve 1000 YTL karşılığında satın almış.

Aslı Zen katıldığı programda şarkıcı Ferhat Göçer'e olan kırgınlığını dile getirdi. Aslızen ''Ferhat Göçer'e 'Cennet' adlı şarkımı 1000 YTL ve Dubai uçak bileti karşılığında verdim. Çünkü maddi durumum o günlerde çok kötüydü. Evimdeki televizyonu, buzdolabını satıp geçiniyordum" dedi.

O YAPTI FERHAT YEDİ

Ferhat Göçer'i zirveye taşıyan şarkının sahibi olan Aslı Zen, "Cennet"den pay alamadı. Müthiş bir patlama yapan şarkının tüm primini Ferhat Göçer topladı. Aslı Zen en azından bir teşekkür ve adının anılmasını bekliyordu. Ama o da olmadı.

EGOSU ÖYLE ŞİŞİK Kİ...

Şöyle diyor Aslı Zen;
"Ferhat'dan karşılığında bir teşekkür ve çıktığı programlarda adımı söylemesini istedim. Ne teşekkür etti, ne de herhangi bir sahne ya da TV programında onure etti. Ferhat benim için bitmiştir. Onu defterden sildim. Egosu o kadar şişik ki adımı ağzına almamayı başarı saydı."

İNTİKAMINI ALDIM

"Geçenlerde yine şarkı istedi, kapımı çaldı. Eğer bütün bunları yapmamış olsaydı, ona şarkıyı bedava verirdim. Ama ben ne yaptım? Geçmişin öcünü aldım. Yeni şarkıyı ona 25 bin YTL'ye sattım".

BANKLARDA 2 YIL

15 yaşında şarkıcı olmak için evden kaçtığını, 2 yıl boyunca Bebek'teki bankların üzerinde yattığını söyleyen Aslı Zen "Bebek Parkı'nda ne tacize uğradım, ne de kötü bir muameleye maruz kaldım. Elbise ve çoraplarımı MC Donalds'ın tuvaletine girip yıkardım. Her gün Allah'a "Bir gün buradaki lüks evlerde oturayım" diye dua ettim. Dileğim gerçekleşti. Hem Bebek'te oturuyorum hem de o parkta köpeğimi gezdiriyorum. Yatıp kalktığım köşe de hala duruyor. Arada bir ağacın altındaki o köşeye oturup "Allahım sana şükürler olsun" diyorum. O parkta benim gibi kimsesiz birini gördüğüm anda yanıma alacağım ve tüm imkanlarımı ona sunacağım" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ