09 Ağustos 2020 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bir daha Yıldız Tilbe şarkısı çalmayacak
23 Şubat 2009 Pazartesi 20:05

"Bir daha Yıldız Tilbe şarkısı çalmayacak"

İbo Şov'da İbrahim Tatlıses ve konuğu Yıldız Tilbe canlı yayında tartıştı. Yıldız Tilbe "Kandıramazsın Beni" parçasını söyledikten sonra reklam arası verildi.

CANLI YAYINDA REZALET

İbo Şov'da İbrahim Tatlıses ve konuğu Yıldız Tilbe canlı yayında tartıştı. Yıldız Tilbe "Kandıramazsın Beni" parçasını söyledikten sonra reklam arası verildi. Reklamların ardından Tatlıses,Yıldız Tilbe'nin kendisine saygısızlık yaptığını söyledi. Yıldız Tilbe'nin geçmişte dayak yediğini ve kendisinden yardım istediğini iddia eden Tatlıses "Seni pez....nklerin elinden kurtardım" deyince Yıldız Tilbe dayanamadı ve "Beni kimse pezevenklerden filan kurtarmadı. Ayrıca sizden yardım istediysem bunu niye burada söylüyorsunuz, çok ayıp ediyorsunuz" dedi.Yıldız Tilbe ayağa kalktı, İbrahim Tatlıses'i alkışlayarak programı terketti.

"Bir daha Yıldız Tilbe şarkısı çalmayacak"

Tilbe'nin ayrılmasının ardından sonra Tatlıses "Ne zaman yayına çıksa, şunu yapmam, bunu söylemem, şunu sorma, bunu anlatma diye talepte bulunuyor. Lanet olsun kardeşim. Gelmezsen gelme. Şarkını da istemiyorum seni de" diye konuştu. Ardından orkestra ekibine dönen Tatlıses, "Bundan sonra da Yıldız Tilbe şarkısı çalmayacak burada. Eğer bir daha şarkısını söylersem haysiyetsiz ve onursuzum. Çünkü bu canavarı ben yarattım. Bitmek üzereydi, ben yeniden gündeme getirdim. Hadi güle güle. Benden uzak ol istersen Mısır'a sultan ol" dedi. İkili arasında kavga yaşanmadan önce ise ilginç diyaloglar yaşandı. Tilbe'yi hiç dişi görmediğini belirten Tatlıses'e Tilbe, "Çünkü beni dişi değiş, dişli görüyorlar" dedi. Tatlıses'in cilveli olmadığı için böyle düşündüğünü söylemesi üzerine "Cilveneceğim adam yok, yoksa cilveliyim" diye cevap verdi. Tatlıses, bu kez ne zaman evleneceğini sorunca Tatlıses, iyice gerildi ve "Sanki 18'lik kızım. Her gören ne zaman evleneceğimi soruyor.Her gelişimde sevgilin var mı aşkın var mı diye soruyorsun" diye konuştu.

YORUMLAR
??
Zeynep Akmaz
Ibrahim tatlises bence cok hakli
yani yildiz tilbede ayip etmis yani ibrahim abi zaten herkezin sarkilarin ortasina giriyo sanki hemen yildiz tilbenin karizmasi ciziliyor
ama yildizin o haraketi cok ayipti.

Ibrahim abii devammm kim tutar senii
27 Nisan 2009 Pazartesi 02:43
78.40.196.24
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ