19 Şubat 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BİLİNÇLİ TARIM SEMİNERİ
06 Kasım 2019 Çarşamba 12:54

BİLİNÇLİ TARIM SEMİNERİ

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği Marmaris İlçe Tarım Müdürü Nejmettin Kaya’nın hazırlayıp sunduğu “Modern Tarım ve Sağlık” konulu seminere katılım sağladı.

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun düzenlediği Marmaris İlçe Tarım Müdürü Nejmettin Kaya’nın hazırlayıp sunduğu  “Modern Tarım ve Sağlık” konulu seminere katılım sağladı.

Seminerde bilinçli tarım konusunda bilgi veren İlçe Tarım Müdürü “Bilinçsiz kullanılan ilaç ve gübre ürüne ve dolayısıyla bizlere zarar veriyor. Çiftçilerimizin bu konuda bilinçlenmesi şart. Ve şunu bilmeliyiz ki Ülkemizde GDO’lu tohumların satılması kesinlikle yasaktır ve cezası vardır. “diyerek Modern tarımın detaylarını sunumlarla anlattı.

Seminerin sonunda Marmaris AK Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen “Bugün Türkiye tarımda başarılı bir ülke. Avrupa Birliği'nde tarımsal hasılatta Türkiye birinci, dünyada yedinci sıradayız. Hiçbir ülkeye bağımlılığımız yok. Bu da bizi gururlandırıyor.” dedi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ