16 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Belediye kaptan köşküdür
02 Şubat 2009 Pazartesi 23:44

Belediye kaptan köşküdür

Yerel seçimlerde MHP'den Marmaris belediye başkan adayı olan Marmaris Eski Kaymakamı Cemalettin Özdemir'in seçim bürosu açıldı.


Ulusal Egemenlik Caddesi üzerinde bulunan seçim bürosunun açılışına MHP Muğla Milletvekili Metin Ergun, Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli, parti yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.
Açılışta konuşan Belediye Başkan Adayı Özdemir, seçim yarışının centilmence yapılması ve huzur içerisinde tamamlanması gerektiğini söyledi.
Seçim yarışının ilçede yeni sıkıntılara yol açmaması için samimiyet ve hassasiyetlerini sürdüreceklerine işaret eden Özdemir, ''29 Mart'tan sonra seçilecek olanların partizanlığı ve ideolojisini bir tarafa bırakması gerekiyor. Ben ve ekibim seçilirsek, sadece Marmaris merkezi temsil etmeyeceğiz. Marmaris Belediyesi kaptan köşküdür. Beldelerin ve köylerin sıkıntıları da takip edeceğiz'' dedi.
Ergun ise Özdemir'e kefil olduğuna ifade ederek şöyle dedi:
''Sayın Özdemir'den bir şey istiyorum. Eğer belediye başkanı seçilirseniz, 29 Mart akşamında parti rozetini çıkarın ve 30 Mart sabahından itibaren size oy veren vermeyen, yerli yabancı kim varsa herkesin belediye başkanı olun. Gerçek milliyetçilik budur.''


 

 

 

YORUMLAR
marmaris
marmaris
basın ilkesine aykırıdır...
03 Şubat 2009 Salı 21:01
88.241.255.59
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ