01 Nisan 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BEKULAH’ın Çelik Burakla Yaptığı Single Çalışması ‘VİRAJ’ Dinleyicilerle Buluştu.
18 Eylül 2019 Çarşamba 21:14

BEKULAH’ın Çelik Burak'la Yaptığı Single Çalışması ‘VİRAJ’ Dinleyicilerle Buluştu.

Genç ikilinin yaklaşık olarak 9 aydır üzerinde çalışmalara devam ettiği '‘VİRAJ’' adlı proje bütün olumsuz koşullara karşın bitti.

Genç ikilinin yaklaşık  olarak 9 aydır üzerinde çalışmalara devam ettiği '‘VİRAJ’' adlı proje bütün olumsuz koşullara karşın bitti.  Aranjesi BEKULAH tarafından yapılan, Çelik Burak'ın sesiyle hayat bulan 'VİRAJ' adlı single çalışması geçtiğimiz günlerde RA müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yer almaya başladı

Klibi '‘Baran Eroğlu'' tarafından çekilen VİRAJ isimli single çalışması NETD müzik kanalında da yayınlanmaya başladı. Single çalışmasıyla ilgili olarak genç ikiliden; ''Şarkının yapım sürecinde zorlu dönemler geçirdik. Bu şarkının içerisinde yaşanmışlıklar da var.'' şeklinde bir açıklama geldi.

BEKULAH Kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen Berkant Külahcı (BEKULAH) geçmiş yıllarda yaptığı Deep House ve Tech House tarzındaki parçalarıyla Belçika ve Ukrayna gibi ülkelerde isim yapmayı başardı. Müzik hayatına çok küçük yaşlarda başlayan BEKULAH, lise yıllarında farklı mekanlarda DJ’lik yaparak kendini geliştirdi. Son yıllarda Türkçe Deep House tarzına ağırlık vermeye başlayarak bu tarzda çalışmalar yaptı.

ÇELİK BURAK Kimdir?

1994 yılında dünyaya gelen Çelik Burak söz yazarlığı ve bestecilik ruhunun yanı sıra günümüz hit müziklerini kendine özgü yorumlamasıyla adını ön sıralara taşımayı başarmıştır. Bestelerinin paylaşımı konusunda “Hissettiğim her ruhu ifade etmeye çalışıyorum.” sözleriyle dikkat çekmiştir.  Dinleyicileri tarafından tarzı benimsenen Çelik Burak, kendine özgü bu tarzı devam ettirmeyi hedefliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ