21 Ocak 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beko, ‘Yılın Annesi’ni seçti
12 Mayıs 2018 Cumartesi 13:50

Beko, ‘Yılın Annesi’ni seçti

Ürün tasarımlarından teknolojilerine hayatı kolaylaştıran akıllı çözümler sunan Dünya markası Beko aracılığıyla Muğla’da ‘Yılın Annesi’ seçilen Nahide Karauslu’ya “Beko D80 HP” kurutma makinesi hediye edildi.

Ürün tasarımlarından teknolojilerine hayatı kolaylaştıran akıllı çözümler sunan Dünya markası Beko aracılığıyla Muğla’da ‘Yılın Annesi’ seçilen Nahide Karauslu’ya “Beko D80 HP” kurutma makinesi hediye edildi.

Beko’nun seçmelerini 23 ilde bayileri aracılığıyla toplam 31 noktada gerçekleştirdiği, geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışması sonuçlandı. Yarışmada aday olan yada gösterilen otuz bir anne Yılın Annesi seçildi. Muğla’da Nahide Karasulu ‘Yılın Annesi oldu. Nahide Karauslu’ya hediyesi Beko’nun Marmaris bayisi ‘MARYAP’ adlı firmada düzenlenen törenle verildi. Serdar Avşar’ın işletmecisi olduğu mağazadaki törene aralarında CHP’nin İlçe Başkanı Acar Ünlü, Kadın Kolları Başkanı Nurten Erbay ile Beko İzmir Bölge Müdürü Cem Sofuoğlu’nun da bulunduğu kalabalık bir grup katıldı. Beko D80 HP kurutma makinesi hediyesini alan ‘Yılın Annesi’ Nahide Karasulu, çok mutlu olduğunu söylerken aynı zamanda duygulandı, gözyaşlarını tutamadı, “Beni bu ödüle layık görenlere ve Beko yetkililerine çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Sofuoğlu, Beko’nun her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Yılın Annesi’ yarışmasıyla her zaman daha iyi için emek veren annelerin yanında olduklarını vurguladı.

‘YILIN ANNESİ’ TİTİZLİKLE SEÇİLİYOR

2004 yılından beri organizasyonluğunu Beko’nun üstlendiği ‘Yılın Annesi’ seçmelerine gerçekleştirdiği illerde gerek bayiler gerekse tüketiciler tarafından büyük ilgi gösteriliyor. ‘Yılın Annesi’ organizasyonunda yer almak isteyen adaylar, bulundukları illerdeki Beko bayilerine giderek burada anket formu dolduruyor ya da tanıdıkları tarafından aday gösteriliyor. Beko bayilerinde toplanan anket formları, illerdeki kadın dernekleri, vali, belediye başkanı, emniyet müdür gibi üst düzey yetkililer ile Beko bayi ve yöneticilerinden oluşan Yılın Annesi Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendiriliyor ve her il için ‘Yılın Annesi’ bu şekilde seçiliyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ