05 Haziran 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beckham karısının poposu tuttu
28 Eylül 2008 Pazar 20:19

Beckham karısının poposu tuttu

Beckham karısının düşmesini engellemeye çalışırken eli yanlış yere gitti.

Tüm Hollywood'un satın almaya başladığı bu acayip botları ilk kez Victoria Beckham'ın ayağında gördük! David, bu botlar ile her an dengesini kaybedebileceğini düşündüğü Victoria'yı neresinden tutacağını şaşırdı.

David ve Victoria Beckham çifti, her zaman ilgi odağı olmayı başarıyor. Victoria, bu kez de 'topuğu olmayan' ama boyu parmak ucundaki yükseklikle uzatan ve bütün bacağı saran botuyla öylesine hayert uyandırdı ki; New York'da trafiğin durmasına neden oldu.
'New York'ta yeni bir parfümün tanıtımına katılan çift, yine çok şıktı. Her ikisi de gri ağırlıklı kıyafetleriyle son derece özenliydiler. Ancak Victoria, PVC'den üretilmiş, tüm bacağını boydan boya kaplayan en önemlisi de parmak ucundaki destekle boyu uzatan ve topuğu olmadığı için ayağın topuk kısmını boşlukta bırakan botlarıyla herkesi şaşırttı. Hatta bir ara meraklı hayranlar nedeniyle tanıtım için gelen araçların trafikte sıkışıp kalmsına neden oldu.

David, bu botlarla ile her an dengesini kaybedebileceğini düşündüğü Victoria'nın elini sıkısıkı tutuyordu! Ancak elini sıkı tutması da yetmedi, karısı için oldukça endişelendiğinden olsa gerek, Victoria'nın neresini tuttuğunu hemen arkasındaki gazeteciler görüntüledi.

Ayrıca, 5.300 dolar tutarında İngiliz-İtalyan kökenli tasarımcı Berardi'nin yarattığı bu topuksuz ayakkabılardan, Uma Thurman ve Gwyneth Paltrow'un satın aldığını düşünürsek, bunları sokaklarda da görmemiz kaçınılmaz olacak gibi...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ