04 Haziran 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BBC’nin Ünlü Sunucusu Ahu Hastanesi’nde
03 Eylül 2013 Salı 13:20

BBC’nin Ünlü Sunucusu Ahu Hastanesi’nde

İngiltere’nin BBC televizyon kanalının tatil programı Holiday Hits Squad’ın çekimleri Ahu Hastanesi’nde yapıldı.

Amacı yurt dışına giden İngiliz turistlere tatillerini nasıl daha eğlenceli ve sağlıklı geçirebileceklerine dair tavsiyelerde bulunmak olan programın Marmaris ayağında BBC Holiday Hits Squad ekibi tedavi olan hastalarla ve doktorlarla görüştü.

 

Özellikle tatil sırasında rahatsızlanarak hastaneye gelen İngilizlerin en çok hangi şikayetlerle hastanelere başvurduklarının sorgulandığı programda İngiliz hastalar yaşadıklarını, Ünlü İngiliz sunucu Angela Rippon ve ekibine anlattı. Angela Rippon program çekimlerinde yurt dışına tatile gidecek İngilizlere seyahat sigortalarını mutlaka yaptırmalarını önerdi.

 

İki gün devam eden çekimlerde özellikle hastane acil servisine gelen hastalar mercek altına alındı ve Marmaris’e gelecek İngilizlere önerilerde bulunuldu. Tatilleri sırasında rahatsızlanarak Ahu Hastanesine gelen ve yatarak tedavi olması gereken hastalarla da görüşen ekip, Ahu Hastanesi ile ilgili hastalardan gelen olumlu görüşlerden dolayı memnun kaldı.

 

Programın kapanış konuşmasında BBC Holiday Hits Squad ekibi olarak Marmaris’e hayran kaldıklarını vurgulayarak, BBC izleyicilerine Marmaris’i mutlaka görmelerini önerdi.

 

Holiday Hits Squad’ın Marmaris çekimleri 2014’ün  başlarında İngiliz BBC televizyonunda yayınlanacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ