25 Mart 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAYSALDAN ADAYLIK ÇIKIŞI
29 Ekim 2018 Pazartesi 11:22

BAYSAL'DAN ADAYLIK ÇIKIŞI

Marmaris Ticaret Odası (MTO) Başkanı Mehmet Baysal Cuma günü mesai saatinin bitimine dakikalar kala Muğla CHP il Başkanlığı'na giderek Marmaris belediye başkanlığı için adaylık başvurusunda bulundu. Baysal'ın başvurusu ile birlikte Marmaris Belediy
31 Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimlerde  Marmaris CHP'den belediye başkanlığına aday olmak isteyenlerin sayısı  dört oldu. Mevcut belediye başkanı Ali Acar  4. kez aday olacağını açıklamasının ardından  CHP Marmaris eski ilçe başkanları Acar Ünlü ve Mehmet Oktay'da adaylıklarını açıklayarak aday adayı sayısı üçe yükselmişti...
Bu başvuruların ardından kulislerde Marmaris Ticaret Odası başkanı Mehmet Baysal'ın da aday adayı olacağı bazı CHP'lilerce dile getirilmişti. Baysal bu tartışmalara  dün Muğla CHP il Başkanlığı'na adaylık başvurusunda bulunarak son noktayı koydu.
Süreci en yakından takip eden GÜNDEM gazetesi 'Son Dakika' başlığıyla haberi kamuoyuna ilk duyuran yayın organı olmayı yine başardı.
Öte yandan CHP kaynaklarınca edinilen bilgilere göre Mehmet Baysal'ın aday adayı değil, CHP Genel Merkezi tarafından aday olarak atanacağı, mevcut yönetimin bir dönem daha devam ettirilmeyeceği ifade edildi.
TEMEL IRMAK
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ