24 Ağustos 2019 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Baysala eski ilçe başkanlarından destek
02 Eylül 2013 Pazartesi 17:34

Baysal'a eski ilçe başkanlarından destek

Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal CHP'den aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

    Baysal, CHP’nin aday belirlemede son tarih olarak belirttiği 2 Eylül tarihinde CHP Marmaris İlçe Başkanlığı’na gelerek adaylık için başvurusunu yaptı. İlk olarak CHP Marmaris İlçe Başkanı Candan Yürekli’yle görüşen Baysal’a Mehmet Hasbioğlu ve Yamaç Kaya da destek verdi.

  Aday adaylığı başvurusunda bulunan Baysal yaptığı açıklamada, CHP’den aday adayı olduğu için mutluğu olduğunu ifade etti. Baysal, “2003 yılından beri CHP’nin içerisinde çeşitli görevlerde bulundum. Hakka, adalete, dürüstlüğe ne kadar önem verdiğimi herkes bilir. Aday adayı olduğum için de mutluyum. Önümüzdeki günlerde daha detaylı bir açıklama gerçekleştireceğim” dedi.

  Baysal, “Marmaris’in ve partimizin çıkarı ne ise her zaman onu ön planda tutuyoruz. Marmaris’in özlediği gülün yüzü olmak mutluluk vericidir. Birlikten, dostluktan, kardeşlikten bahsetmek istiyoruz artık” dedi.

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ülke genelinde belediye başkanı adayı belirlemek için üyeler arası seçime gideceklerini belirtmesi üzerine CHP Marmaris teşkilatında da sandık yolu görünmüştü.

  Yaklaşık 2400’e yakın üyenin bulunduğu CHP’de seçimlerin ne zaman ve delege bazlı mı yoksa üye bazlı mı yapılacağı resmi olarak bildirilmedi.

img_7513.jpg

Bir tarafta iki dönemdir CHP’den Marmaris Belediye Başkanlığı yapan Ali Acar diğer tarafta ise ikinci kez Marmaris Ticaret Odası Başkanlığı’nı kazanmış olan Mehmet Baysal arasındaki bu yarışın oldukça çetin geçeceği gözüküyor.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
İstanbul Seçimlerini kim Kazanır
RÖPORTAJ