14 Aralık 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bayilik Alarak Dükkan Açmak
09 Mayıs 2013 Perşembe 11:37

Bayilik Alarak Dükkan Açmak

İşsiz sayısının fazla olduğu ülkemizde iş sektöründe büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bu sebepten iş kurmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun için bankaların, devletin sağladığı kredi ve destek primleri gibi birçok imkân bulunmaktadır.

İşsiz sayısının fazla olduğu ülkemizde iş sektöründe büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bu sebepten iş kurmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun için bankaların, devletin sağladığı kredi ve destek primleri gibi birçok imkân bulunmaktadır. Yeni bir iş kurmak, dükkân açmak isteyenler, bu sefer de piyasa rekabeti ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Tanınmak için belirli bir süreye ihtiyaç duyulması bu süre zarfında giderleri karşılayabilecek maddi gücün olması gerekmektedir. Bu da çoğu zaman risk olarak görülebilir. Tüm bu riskleri almak istemiyorsanız bayilik veren firmalara başvurabilirsiniz. Tanınmış bir markanın bayiliğini almak sizin reklam ve tanıtım gibi konularda daha az emek harcamanızı sağlayacaktır. Bayilik almak bu yönlerden avantaj sağlamaktadır.

İş kurarken hangi sektörde var olacağınızı, hangi kesime hitap edeceğinizi, ürün potansiyeliniz ve yelpazenizde yer alacakları önceden belirlemek ve piyasa araştırması yapmak, yeni bir isimle yola çıkmak mı yoksa bayilik almak mı konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Piyasada pek çok firma bayilik vermektedir. Bayilik şartları, sağladıkları destekleri iyice araştırmak gerekecektir. Piyasa araştırması pek konuda avantajlı olarak yola çıkmayı sağlayacaktır. kaynak : iş ilanları

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ