13 Ağustos 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Ünlü’nün Tıp Bayramı Mesajı
14 Mart 2009 Cumartesi 12:20

Başkan Ünlü’nün Tıp Bayramı Mesajı

Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, başta doktorlar olmak üzere sağlık çalışanlarının insan hayatını için en önemli alanda hizmet verdiklerine dikkat çekerek;Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, başta doktorlar olmak üzere sağlık çalışanlarının insan hayatını için en önemli alanda hizmet verdiklerine dikkat çekerek;

“En değerli varlığımız ruh ve beden sağlığımızdır. Tüm insani etkinliklerimizi, sağlık tabanı üzerinde gerçekleştiririz. Ölüm ve hayat arasında en sağlam köprü, en değerli tutamak olan sağlığımızı korumak adına gösterilen tüm çabaları kutsuyor ve kutluyorum. İnsan sağlığının korunması, var olan sağlık sorunlarının giderilmesi, her zaman insanlığın en önemli hedeflerinden olmuştur. Bu hedefe ulaşmak için başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımız oldukça zor koşullarda, yoğun gayretle çalışmaktadırlar. Hiç şüphesiz gerçekleştirmiş oldukları bu onurlu çalışmalara insanlık her zaman müteşekkir olmuştur.
Büyük Önder Atatürk'ün “Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz.” sözleriyle sevgi, güven ve takdirini kazanmış Değerli Hekimlerimiz ve her düzeydeki sağlık çalışanlarına, zor ama onurlu görevlerinde başarılar diliyor, bayramınızı kutluyorum.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ