16 Temmuz 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Ünlü Okulları Ziyaret Etti
26 Kasım 2008 Çarşamba 10:44

Başkan Ünlü Okulları Ziyaret Etti

Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Armutalan'da bulunan okullardaki yönetici ve öğretmenlerle beraber, Marmaris Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan'ı ziyaret ederek, bu mutlu günlerini kutladı.

Ziyaret hakkında bilgi veren Başkan Ünlü, öğretmenlerin bir ülkenin kalkınması için bel kemiği olduğunu söyleyerek, bütün öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı.
Armutalan Belediye Başkanı Ünlü, Armutalan'da bulunan, Evren Paşa, Şehit Ahmet Benler, Ahu Hetman, Ufuk İlköğretim okulları yöneticileri ve öğretmenleri ile, İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan'ı ziyaret ederek bu anlamlı günde öğretmenlerimizle beraber oldu. Ziyaretlerde tüm öğretmenlerle tek tek sohbet eden Ünlü, ayrıca okul yöneticilerinden okulların sorunları hakkında bilgi aldı.

Ziyaretler sonrasında bir açıklama yapan Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, “ Öğretmenlerimiz bir toplumun bel kemiği. Çünkü biz geleceğimizi yani çocuklarımızı öğretmenlerimize emanet diyoruz. Bir ülkede eğitim ne kadar iyi olursa gelişmişlikte o kadar artar. Öğretmenlerimiz bu şartlarda fedakarca, çocuklarımıza en iyi eğitim vermeye çalışıyorlar. Türkiye Cumhuriyetinin kurucu Mustafa Kemal Atatürk'te eğitime ve öğretmelere çok önem vermiş öğretmenlerimizi baş tacı etmiştir.” diyerek, öğretmenlerimizi sadece bu günde değil her zaman hatırlayıp gereken önemin verilmesi gerektiğini belirtti.

Başkan Ünlü'nün ziyaretlerinden oldukça memnun olan Marmaris Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan yaptığı açıklamada, “Bu zamana kadar Başkan Muhammet Ünlü bir eğitim gönüllüsü olarak eğitimle ilgili konularda desteğini esirgemedi. Eğitim için elinden geleni yaptı. İnanıyorum ki bundan sonra da yapmaya devam edecek. Yaptıkları her şey için kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ