03 Ağustos 2020 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Ünlü Milli Takıma Çağrılan Doğuş’u Ödüllendirdi
25 Ocak 2009 Pazar 18:49

Başkan Ünlü Milli Takıma Çağrılan Doğuş’u Ödüllendirdi

Armutalan Belediyespor Basketbol Takımı Oyuncusu Doğuş Bilgiç, Yıldız Basketbol Milli Takım seçmelerinde 1500 sporcu arasında ilk 60 a girmeyi başararak kampa gitmeyi hak etti.

Bunun üzerine Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü bu başarısından dolayı Basketbolcü Doğuş Bilgiç'i ödüllendirdi. Ödül töreninde bir açıklama yapan Başkan Ünlü, Doğuş'un çok büyük bir başarı kazandığını belirterek, gelecekte Doğuş'u A Milli Takımda görmek istediğini söyledi.

Armutalan Belediyespor Basketbol Takımının başarılı sporsu Doğuş Bilgiç, Yıldız Basketbol Milli Takım seçmelerinde başarılı olarak kampa girmeyi hak etti. Bu başarısından dolayı Doğuş Bilgiç'i ödüllendiren Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü yaptığı açıklamada, “Armutalan Belediyesporda oynayan Doğuş, bölgemizin ve Armutalan'ın gururu oldu. Doğuş uzun çalışmalarından sonra Basketbol Yıldız Milli Takım seçmelerinde 1500 sporcu arasından İzmir'den Antalya'ya kadar olan bölgede tek sporcu olarak bu seçmelerde ilk 60 a girdi. Ailesini, hacalarını ve kendisini kutluyorum. İnşallah kamta yapılacak seçmede de de ilk 30 a girer ve 2011 yılında yapılacak olan Avrupa Şampiyonasına katılır. Ama en önemlisi daha da çalışarak A milli takıma girip Armutalan'ı gururla temsil etmesi.” dedi.
Yapılan törende çok heyecanlı olduğu görülen doğuş Bilgiç yaptığı açıklamada, “ Öncelikle bu başarıyı elde ettiğim için kendim ve ailemle gurur duyuyorum. İnşallah bu kampı geçip A milli Takıma girerim.” dedi
Yapılan törende Başkan Muhammet Ünlü Doğuş Bilgiç'e çeşitli hediyeler verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ