15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Ünlü Futbolcuları Ödüllendirdi
28 Şubat 2009 Cumartesi 12:41

Başkan Ünlü Futbolcuları Ödüllendirdi

Armutalan Belediyespor Futbol takımı bu sene sonunda gurubunda lider olarak Süper Amatör Kümeye yükselmişti. Bu başarılarından dolayı Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, sporcular ve antrenörlere altın hediye etti. Yapılan törende bir konuşma yapanArmutalan Belediyespor Futbol takımı bu sene sonunda gurubunda lider olarak Süper Amatör Kümeye yükselmişti. Bu başarılarından dolayı Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, sporcular ve antrenörlere altın hediye etti. Yapılan törende bir konuşma yapan Başkan Ünlü, bu özverili çalışmalarından dolayı sporcuları tebrik ederek, daha çok çalışarak Milli Takımda oynamamaları için herhangi bir engel bulunmadığını söyledi.

Armutalan Belediyespor Futbol Takımının Süper Amatör Kümeye yükselmesinden dolayı yapılan ödül töreni klüp binasında yapıldı. Yönetici, antrenör ve sporcuların hazır bulunduğu ödül töreninde bir konuşma yapan Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, “Yorucu bir sezondan sonra başarılı bir sonuca ulaşarak bir üst kümede mücadele etmeye hak kazandınız. Hepinize teşekkür edip tebrik ediyorum. Bu başarı tabi ki sadece sizin değil yönetici ve antrenörlerinizin de. Hepinize bundan sonraki spor hayatınızda başarılar diliyorum. Şimdi mücadele edeceğiniz lig daha zorlu. Daha fazla çalışmanız gerekiyor.
İnanıyorum ki daha fazla çalışarak Milli Takımda oynamanız için herhangi bir neden yok. Örneğin Marmarisli olan Mutlu Çelik sizler gibi amatör kümede oynarken azmedip çok çalışarak 1. lig takımlarında oynadı. Hepiniz birer Mutlu çelik olabilirsizi.” dedi
Başkan Ünlü konuşmasının ardından ödülleri sporculara dağıttı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ