29 Mayıs 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Oktay’dan Polis Haftası mesajı
10 Nisan 2019 Çarşamba 14:35

Başkan Oktay’dan Polis Haftası mesajı

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yıl dönümünde bir mesaj yayınlayarak tüm emniyet çalışanlarının ‘Polis Haftası’nı kutladı.

Başkan Oktay mesajında, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin; ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz.’’

‘’Çağdaş bir devlet için yaşamsal öneme sahip bu temel ilkelerimizin uygulamaya geçirilmesinde Türk Polis Teşkilatımızın çok önemli bir rolü vardır. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, insan haklarına, hukukun üstünlüğüne dayalı, temelinde vatan, millet ve insan sevgisi bulunan bir anlayış içerisinde çalışmalarını yürüten Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174.yılında bütün polis teşkilatımızın Polis Haftası’nı kutluyor, Marmaris Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Emniyet mensupları ve çalışanlarına Marmaris’te adil, eşit ve güler yüzlü çalışmaları için teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ