18 Ocak 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan İspirliden Aldoğana ziyaret
23 Mart 2009 Pazartesi 00:18

Başkan İspirli'den Aldoğan'a ziyaret

Beldibi Belediye Başkanı ve MHP Başkan Adayı İdris İSPİRLİ VE EKİBİ İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha ALDOĞAN'ı makamında ziyaret ederek Milli Eğitim ile ilgili konularda görüş alış-verişinde bulundu.


Beldibi Belediye Başkanı ve MHP Başkan Adayı İdris İSPİRLİ VE EKİBİ İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha ALDOĞAN'ı makamında ziyaret ederek Milli Eğitim ile ilgili konularda görüş alış-verişinde bulundu.
Ziyaret esnasında üç adet şiir kitabını Milli Eğitim Müdürü Züleyha ALDOĞAN'a hediye eden İSPİRLİ “Beldibi Okullar Bölgesi olarak anılmaya başlamıştır. Bu konuda emeği geçen herkese özellikle hayırseverlere ve şahsınıza Milli Eğitim camiasına çok teşekkür ederim. Bizim programımızda resmi kurum ziyareti almadık ancak geçtiğimiz hafta açıkladığımız 30 yeni proje kapsamında olan Beldibi Okullar Bölgesi projesini sizinle paylaşmak istedim. Resmi ve Özeli Beldibi'ndeki okullara yeni kardeş okullar ilave etmek istiyoruz. Buna Sabancı Lisesi'de dâhildir. Beldeye gelecek ve kazandırılacak her türlü okul için biz Beldibi Belediyesi olarak her türlü yardım ve fedakârlığa hazırız. Belde olarak eğitim için Marmaris'e en yakın ve belde olarak Beldibi olduğunu düşünüyorum. Bu konuda biz hazırız” sözlerinin karşısında Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha ALDOĞAN Biz Sayın Başkanımızdan Eğitim ile ilgili hususlarda destek gördük kendilerine başarılar dilerim kendilerini burada ağırlamaktan son derece memnuniyet duydum” diyerek düşüncelerini kısaca ifade etti.

YORUMLAR
merak etme.
k@s@p
arkadasım merak etme seçimlere 2 gün kala gelir hani oy verilcek ya birilerinin gözünü boyucak ya başkanınız onu da yapar
24 Mart 2009 Salı 16:50
88.249.225.134
yorum
hakkı
herkes biliyorki beldibi belediyesi büyük bir kurtuluş savaşına hazırlanıyor ve o belediye artık vurgunculardan,soygunculardan rüşvetçilerden,tehdit ve şantajcılardan,bir ayağı adliyelerde olanlardan,faşolardan kurtuluşunu sabırsızlıkla bekliyor.beldibi büyük zafer'e hazır olsun o koltuğa gelenler gerçekten sağlam geliyor sağduyulu seçmenlere sevgiler
24 Mart 2009 Salı 15:29
88.247.249.88
uğurlamak
kamil
bay ispirli ! cuma günü neyin var neyin yok pılını pırtını topla git çünki pazartesi o koltuğa layık bir insan gelecek ve o sen olmıyacaksın gule gule.
24 Mart 2009 Salı 15:22
88.247.249.88
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ