10 Temmuz 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN GÖKMEN’DEN ÇOCUKLARA BAYRAM ŞEKERİ
27 Mayıs 2020 Çarşamba 12:18

BAŞKAN GÖKMEN’DEN ÇOCUKLARA BAYRAM ŞEKERİ

Pandemi sebebiyle vatandaşların evlerinde kalacağı 4 günlük Bayram tatilinde çocuklar bayram şekeri toplamaya çıkamayacaklar gibi komşular ve akrabalar arası bayramlaşma ziyaretleri de yapılamayacak.

Bunun üzerine Ak Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda yaptığı gibi Ramazan Bayramı öncesinde de çocukların yanında oldu.

"Çocukluğumuz da bayram sabahlarının heyecanı ile ilgili anımız vardır hepimizin. Komşu ve akraba  kapısını çalıp bayram harçlıkları ve şeker, çukulata toplamak en büyük eğlencemizdi. Pandemiden dolayı maalesef uzun süredir evlerinden çıkamayan çocuklarımıza bayram öncesi birazcık olsun bayram havasını yasatmak istedik. Onları Ak Parti Marmaris Belediye Meclis Üyemiz Ayşegül hanım ile ziyaret ederek evlerinin önünde çukulatalarını verdik. Maskesi olmayan çocuklarımıza da maske dağıttık. Bu vesiyle ile de uzaktan da olsa bayramlarını kutladık"dedi.

Bu 4 günlük sokağa çıkma yasağı suresince  hergün Milli Eğitim Bakanlığının onayladığı çocuklarla vakit geçirme yöntemlerini de hergün sosyal medyadan aileler için yayınlanacağını belirterek "Evde Kal Marmaris"dedi

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ