14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Çokberkit’ten hayvan severlere teşekkür belgesi
25 Ekim 2008 Cumartesi 12:46

Başkan Çokberkit’ten hayvan severlere teşekkür belgesi

İçmeler Belediye Başkanı Yavuz Çokberkit geçtiğimiz günlerde yapılan “Bu dünya hepimizin” etkinliğinde emeği geçenleri makamında kabul ederek biri teşekkür belgesi verdi.

Geçtiğimiz günlerde Dünya Hayvanları Koruma Günü nedeni ile İçmeler Belediyesi ile Marmaris Hayvanları Koruma Derneğinin ortaklaşa hazırladığı “Bu Dünya Hepimizin” temalı çocuk şenliği yapılmış ve yoğun ilgi görmüştü.
İçmeler Belediye Başkanı Yavuz Çokberkit Dün makamında bu şenlikte emeği geçenleri kabul ederek tek tek teşekkür belgesi verdi.
Başkan çok Çokberkit teşekkür belgesini başta şenliği İçmeler Belediyesi ile birlikte organize eden Marmaris Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Suna Ak Dernek yönetim kuruluna, dernek üyelerine çocuk oyunculara ve başarılı animasyonlarıyla ilgi odağı olan global organizasyon gurubuna ( animayon gösterisi yüz boyama yaptılar) verdi Belediyede gerçekleşen teşekkür belgesi verme töreninde Başkan Çokberkit, “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Dolayısı İle Belediyemiz ve Marmaris Hayvanları Koruma Derneği İle birlikte düzenlediğimiz (Bu Dünya Hepimizin Adlı) etkinliğimize katılarak vermiş olduğunuz destek ve göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı hepinize teşekkür ederim”dedi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ