03 Nisan 2020 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Adayı Çoban, Karaca’yı ziyaret etti
21 Şubat 2020 Cuma 11:17

Başkan Adayı Çoban, Karaca’yı ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Gençlik Kolları seçimleri öncesi CHP Gençlik Kolları Başkan Adayı Oğuzhan Çoban ve beraberinde yönetimi ile destek veren gençlik kolları üyeleri, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya ziyarette bulundu.

Başkan Adayı Çoban,  “Belediye Başkanımız Sayın Alim Karaca’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Umudu örgütlemeye geliyoruz” dedi.

 

Nezaket ziyaretine Başkan Adayı Oğuzhan Çoban’ın çok sayıda destekçisi de katıldı. Karaca Çoban ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.Gençlerin kendileri için her zaman önemli olduğunu kaydeden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, tüm başkan adaylarına başarılar diledi. CHP’li gençlerin en iyi tercihi yapacaklarını belirten Karaca, “Gençlerimizle birlikte işbirliği içerisinde çalışacağız” diye konuştu.

 

CHP Gençlik Kolları Başkan Adayı Oğuzhan Çoban ise, Belediye Başkanı Alim Karaca’ya kendilerini ağırladıklarından dolayı teşekkür etti. Çoban, seçimlere kırmızı liste ile girdiklerini belirterek, süreçte çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. “Umudu örgütlemeye geliyoruz” sloganıyla CHP Gençlik Kolları Başkan Adaylığını açıklayan Çoban’ın kalabalık bir heyetle gerçekleştirdiği ziyarette, Karaca ile Başkan Adayı Oğuzhan Çoban uzun süre sohbet etti.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ