13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Acardan Tema Park Müjdesi
02 Ocak 2018 Salı 15:21

Başkan Acar'dan Tema Park Müjdesi

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, hem aileleri hem de çocukları çok sevindirecek bir projenin müjdesini verdi. Başkan Acar, İçmeler’de Tema Park Projesi’ni hayata geçireceklerini söyledi.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, hem aileleri hem de çocukları çok sevindirecek bir projenin müjdesini Gündem Programı’ nda verdi. Başkan Acar, İçmeler’de Tema Park Projesi’ni hayata geçireceklerini söyledi.

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, konuk olduğu bir tv programında, İçmeler’de Atatürk  Bilim ve Eğitim Parkı’nın karşısındaki arazide hayata geçirmeyi planladıkları Tema Park Projesi’ni anlattı. Başkan Acar, çocuklar ve aileler için eğlenceli aktivitelerin, oyun aletlerinin bulunduğu bir tema park projesi hazırladıklarını söyledi. Acar, alanla ilgili plan tadilat talebinde bulunduklarını ifade etti. Talebin onaylanmasının ardından  projenin uygulamaya geçeceğini söyledi.

Burunucu 23 Nisan'da açılacak

Marmaris Belediyesi’nin prestij projelerinden Burunucu Rekreasyon Alanı 2018 yılında açılacak.

Burunucu Rekreasyon Alanı Projesi hakkında bilgi veren Acar, 23 Nisan’da açılması planlanan bu alanla ilgili sürpriz bir çalışma hazırlığında olduklarını söyledi. Başkan Acar, rekreasyon alanının açılış tarihini ertelediklerini hatırlattı. Bu projenin işlevselliği açısından örnek bir uygulama olması amacıyla bazı  sürpriz uygulamalar yapacaklarını söyledi. Acar, rekreasyon alanının tamamlanmasının ardından sadece Marmaris’te değil, bölgede örnek gösterilen bir projeyi hayata geçirmiş olmayı hedeflediklerini anlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
RÖPORTAJ