04 Haziran 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Acar, vatandaşlardan zabıtaya yardımcı olun çağrısı
02 Eylül 2013 Pazartesi 17:23

Başkan Acar, vatandaşlardan zabıtaya yardımcı olun çağrısı

Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar 2-8 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

           Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar 2-8 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında tüm zabıta personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Acar, vatandaşlara da zabıta çalışanlarına yardımcı olmaları yönünde çağrıda bulundu.

           Başkan Acar’ın mesajı şöyle devam etti; “Ülkemizin en köklü kurumlarından olan Zabıta Teşkilatı birçok olumsuzluğa rağmen değişik görev alanlarında vatandaşlara hizmet vermektedir. Zabıta Teşkilatı, iki asra yaklaşan ömrüyle insan sağlığı ve huzurunun korunması için büyük bir görev  üstlenmiştir. Özverili bir şekilde çalışmalarını sürdüren zabıta memuru arkadaşlarımızın işini kolaylaştırmak ise vatandaşlarımızın elindedir. Toplum sağlığı, huzuru ve dirliği için hayati öneme sahip olan zabıtalarımızın daha  sağlıklı çalışması için lütfen zabıta personelimize yardımcı olalım.

Mesai gözetmeksizin gece gündüz demeden özveriyle çalışan tüm arkadaşlarımızın Zabıta Haftası’nı kutluyor,  tüm zabıta mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ