19 Nisan 2019 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN ACAR, EMLAK SERVİSİ PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ
04 Aralık 2017 Pazartesi 22:12

BAŞKAN ACAR, EMLAK SERVİSİ PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Ali Acar, Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Emlak Servisi’nde çalışan personele, emlak vergilerinin son dönemi olan Kasım ayındaki özverili çalışmaları için teşekkür etti.

Mali Hizmetler Müdürü Aysel Çelik ve 10 personelini makamında konuk eden Başkan Ali Acar, personelle ilgili vatandaşlardan çok olumlu tepkiler aldığını ve bunu da kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Başkan Acar konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Geçtiğimiz Cuma günü, 2017 yılı emlak vergilerinin 2. taksitinin son günüydü. Tabi ki bu dönemde siz emlak servisinde çalışan arkadaşlarımızın çok yoğun bir tempo içine girdiğinizi biliyoruz. Bir yandan tahakkuk tahsilatlarla birlikte diğer yandan rutin işlerinizi de sürdürüyorsunuz. Emlak vergileri belediyemizin çok önemli bir gelir kalemi. Emlak servisindeki görevli personellerimizle ilgili çok övgü dolu dönüşler aldım. Güler yüzlü yaklaşımınız, sorunlarını çözme adına göstermiş olduğunuz anlayış vatandaşlarımızın da takdirini topladı. Bu da beni çok mutlu etti. Sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve sizinle gurur duyduğumu bir kez daha söylemek istiyorum. Vatandaşa en iyi hizmeti verme adına vergilerin toplanması, dar boğazdan geçtiğimiz bugünlerde bizim için çok önemli. Bunun için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Eksik olmayın.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Kim Olsun?
RÖPORTAJ