15 Temmuz 2020 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başbakan Erdoğan, Çamurlar, İftiralar
16 Şubat 2009 Pazartesi 11:40

Başbakan Erdoğan, "Çamurlar, İftiralar

Başbakan Erdoğan, "Çamurlar, İftiralar AK Parti'nin Üzerine Yapışmaz. 29 Mart'ta Bunun Hesabını Onlardan Sorun. Hem Bunlara Hem de Bunların Yandaş Medyasına Gereken Cevabı Verin" Diye Konuştu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Çamurlar, iftiralar AK Parti'nin üzerine yapışmaz. 29 Mart'ta bunun hesabını onlardan sorun. Hem bunlara hem de bunların yandaş medyasına gereken cevabı verin" diye konuştu.
Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda konuşan Erdoğan özetle şunları söyledi:


"Oturdukları yerden sadece çamur ve iftira siyaseti yapıyorlar. Ürettikleri tek bir eser yok. Eser üreteni karalama peşindeler. Hala kapalı salonlarda aday tanıtımı yapıyorlar. Zaten Sivas'tan öteye geçme dertleri yok. Onlar dar alanda siyaset yapıyorlar. Onların yandaşı medyalarının diliyle konuşurlar. Bunların kim olduğunu bilirsiniz. Yalan yanlış, iftira sürdürdükleri kampanyalar var ya bunların yandaş medyasıdır. Seçime 41 gün kaldı, bunlardan tek bir proje duydunuz mu? Türkiye için ne üretecekler, ne yapacaklar, duydunuz mu? Herhangi bir Türkiye tasavvurları var mı; yok. Bunlar iftira ile yatarlar, iftira ile kalkarlar. Bunların yandaş medyası niye rahatsız oluyor biliyor musunuz? Hortumları kesildi de ondan. Bunlardan her türlü suistimal var. En sonunda bana onları da açıklatacaklar. Beni o noktaya sevk ederseniz söylerim. Bundan da rahatsız olma.

Ula nasıl oluyor bu iş

Beyaz eşya dağıtımından rahatsız oldular. Büyük bir saldırıya geçtiler. Baykal, 'Ne dağıtıyorlarsa alın' dedi. O zaman şimdi niye rahatsız oluyorsun? Oy namustur, istedikleri yere verirler; niye rahatsız oluyorsun? '16 milyon 500 bin çeyrek altın dağıttılar, 16 milyon 500 bin oy aldılar' diyorlar. Ula nasıl oluyor bu iş?"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ