14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Başarıya giden yolda paylaşım riski azaltır”
14 Mart 2009 Cumartesi 12:41

“Başarıya giden yolda paylaşım riski azaltır”

Öğrencilerin gerek seviye belirleme sınavı gerek üniversite giriş sınavı sürecinde Aile İçi İletişim sorunlarına ışık tutacak bir seminer verilecek. Marmaris Rotary Kulübü İle Uğur Dershanesinin ortaklaşa düzenledikleri seminer yarın Saat 14.30'da Grand A

Öğrencilerin gerek seviye belirleme sınavı gerek üniversite giriş sınavı sürecinde Aile İçi İletişim sorunlarına ışık tutacak bir seminer verilecek. Marmaris Rotary Kulübü İle Uğur Dershanesinin ortaklaşa düzenledikleri seminer yarın Saat 14.30'da Grand Azur konferans salonunda gerçekleştirileceği ve çocuklarının sınava hazırlayan tüm ebeveynler ücretsiz olarak dinleme olanağı bulacakları bildirildi.
Konuyla ilgili olarak Rotary Kulübü dönem başkanı Nazif Kamadan ve Uğur Dershanesi Sahibi Aydın Ekmekçi ortaklaşa yaptıkları basın açıklamamsında şunları söylediler Uğur Dershanesi ve Marmaris Rotary Kulübü olarak yine bir sosyal sorumluluk projelerimizden birini daha gerçekleştiriyoruz. Bu amaçla yarın saat 14.30 da Grand Azur hotel toplantı salonunda Kişisel Gelişim Uzmanı Kursad OSAL tarafından Tüm Marmaris halkına açık Sınav Sürecinde Aile İçi İletişim semineri düzenlenecektir.
Başarıya giden yolda paylaşım riski azaltır ve başarılı olma şansını artırır. Bunun en iyi yapılacağı yer tabiî ki ailedir.
Özellikle sınav dönemlerinde yaşanan aşırı stres ve gerginlik çocuklar ve aile üzerinde müthiş derecede baskı uyguluyor. Bu dönemlerde kendimizi ve çocuklarımızı doğru yönlendirmenin başarıya ulaşma konusunda etken olduğunu biliyoruz. Özellikle geleceğimizin mimarı olacak çocuklarımızın yetişmesi konusunda ailenin payı en yüksek paydır. Bilgi çağının yaşandığı bu yüzyılda bu konuda da bilimsel verilerden faydalanmak gerekliliğine inanıyoruz. Marmaris Rotary Kulübü olarak ailelerimizin bilinçlendirilmesine ve gençlerimizin gelişimine ve dahası sınavlardaki başarı yüzdesine olumlu katkı koyacağına inandığımız bu projenin hayata geçirilmesinde destek veren ve sponsorluğu üstlenen Uğur dershanelerine teşekkür ediyoruz”.
Kişisel Gelişim Uzmanı Kürşad OSAL ile Grand Azur Hotel'de yarın saat 14.30'da yapacak olduğumuz Sınav Sürecinde Aile İçi İletişim seminerine tüm Marmaris halkını bekliyoruz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ