14 Temmuz 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Başarılı olacağımıza inanıyoruz”
12 Ocak 2009 Pazartesi 22:24

“Başarılı olacağımıza inanıyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Beldibi teşkilatı basın ile tanışma toplantısı düzenledi. Teşkilat binasında halka seslenen Teşkilat Başkanı Hüseyin Alan “Biz teşkilat olarak, halkımızın yanındayız, Belediye Başkanlığı için iddialıyız ve başarılı olacağımıza i


29 Mart 2009 Yerel seçimleri hakkında, Milliyetçi Hareket Partisi Beldibi Teşkilatı basın ile tanışma toplantısı düzenledi. Toplantıya MHP İlçe Teşkilatı Başkanı Gürbüz Gürcoşkun, Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli, Beldibi Belediye Meclis Üyeleri ve Halk katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan MHP BEldibi Teşkilat Başkanı Hüseyin Alan “Biz teşkilat olarak, halkımızın yanındayız, Belediye Başkanlığı için iddialıyız ve başarılı olacağımıza inanıyoruz. Belediye Başkanlığı için adayımız, Her şey Beldibi için sözünü ilke edinmiş, Beldibi Halkımızın temayüllerine mazhar olmuş içimizden biri olacaktır. Bu seçim döneminde bir vaatler verilecek, makam hırsı için halkımızın kafası karıştırılacaktır. Bu son beş yıllık dönem içerisinde Sayın Başkanımız, belde halkını ayırt etmeden her bir ailelerimize ziyaretlerde bulunmuş, her ailenin sorunlarını, sosyal ekonomik durumlarını, yaşamlarını yakından görmek suretiyle, aile ve kişiler bazında imkanlar nispetinde yardım etme gayreti içerisinde olmuşlardır.

Hüseyin Alan Kimdir?
Ben 23 yıldan bu yana Beldibi'nde ikamet ediyorum. 15 yıl doğru yol partisinde Beldibi Belde teşkilatı başkanı olarak görev yaptım. İl Teşkilatında yönetim kadrosunda bulundum. İl ve İlçe delegeliği yaptım. Beldemizin kalkınmasında yerel yönetimlere maddi ve manevi katkılarda bulundum. Bu gün MHP Beldibi Belde teşkilat başkanı olarak huzurlarınızda bulunuyorum” dedi.

YORUMLAR
inanmak başarmanın yarısıdır
k@s@p
sen inanıyonda acaba halkın sana inanıyomu? az kaldı herkese yaptıklarından dolayı hesabını vereceksin...
25 Şubat 2009 Çarşamba 20:33
88.249.225.134
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ