16 Eylül 2019 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakırköyde Güzel Bir Düğün
10 Temmuz 2013 Çarşamba 11:16

Bakırköyde Güzel Bir Düğün

Dünya evine girmek diyoruz ya işte o eve bende girdim. İnsanın kendi düğünü ve düğün salonundaki detaylarla uğraşması gibisi yok.

Dünya evine girmek diyoruz ya işte o eve bende girdim. İnsanın kendi düğünü ve düğün salonundaki detaylarla uğraşması gibisi yok. Gerçekten çok keyifli bir iş. Benim dünyam değişti diyebilriim. Dünya evine girmek herhalde bu demek oluyor. Artık yeni bir dünyadayım ve evliyim. Aşkım seni çok seviyorum.... Size düğün öncesi hazırlıklarımızdan ve Beşiktaş'ta nasıl bir düğün salonu seçtik bundan bahsedeceğim.

Öncelikle düğün salonu aramanın çok zor zahmetli bir iş olduğunu söyliyim. Bu işin ilk aşaması tek tek düğün mekanlarını gezmek. Ya sonra ben düşündüm niye internetten aramayayaım ki diye. Girdim google a yazdım düğün salonları diye baktım alakasız yerler çıkıyor. Sonra bir site gördüm baktım düğün salonu arama motoru gibi. Hemen Bakırköy düğün salonlarına bakmak için aramaya başladım. il ve ilçe seçtim hooop önüme salonlar döküldü. gülşah düğün salonuna bir bakayım dedim ve ilk onu inceledim. Resimlerine bakınca aslında hoşumuza da gittiğini gördük. O ara ali de geldi yanıma müstakbel kocam olur.

Beraber dugunsalonlari.gen.tr üzerinden inceledik ve en beğendiğimiz salonlardan teklif aldık. Düğün salonu sahipleri tekliflere sadece fiyat bilgisi ile değil ayrıca hediyelerinden ve hizmetlerinden de bahsederek dönüş yaptılar. Bazı salonlarda müzikli düğün ücretsizmiş. Hemen Bakırköyde güzel bi düğün mekanı seçtik. Salon sahibi çok ilgilendi bizle. Her detay için bizi aradı. Düğün davetiyesi bastıracaktık onda da yardımcı oldu. Ne kadar güzel bir düğün hazırlığıydı bilemezsiniz. Düğün hazırlıklarımız bitmek üzereydi. Bakırköydeki davetiyeciden bütün davetlilelere kargoyla gönderim işlemlerini de yaptırdık çok rahat ettik . Hayalimdeki düğünü gerçekleştirdikleri için Gülşah düğün salonuna da ayrıca teşekkür ediyorum. Biz çok mutluyuz

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ