26 Mayıs 2020 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakanı Karaİsmailoğlu’dan Göcek Tüneli geçiş ücretlerinin yeniden düzenlenmesi talebi Edildi
12 Mayıs 2020 Salı 14:16

Bakanı Karaİsmailoğlu’dan Göcek Tüneli geçiş ücretlerinin yeniden düzenlenmesi talebi Edildi

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla Valisi Esengül Civelek, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaİsmailoğlu ile telekonferans yolu ile bir toplantı gerçekleştirdiler.

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Milletvekili  Yelda Erol Gökcan, Muğla Valisi Esengül Civelek, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı  Adil Karaİsmailoğlu ile telekonferans yolu ile bir toplantı gerçekleştirdiler.

 

Görüşmede Muğla’mızın ulaşım ve alt yapı ile ilgili talepleri ve devam eden çalışmalar ele alındı. Muğla Valimiz Esengül Civelek Bakanımız ve heyetine ilimiz ile ilgili genel bilgiler verdi.

Göcek Tüneli geçiş ücretlerinin yeniden düzenlenmesi talebi Milletvekilimiz Yelda Erol Gökcan tarafından gündeme getirildi.

 

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete tarafından ise daha önce Güllük Belediye Başkanlığı görevinde de bulunan Muğla Milletvekilimiz Mehmet Yavuz Demir tarafından talep edilen  Aydın Çine- Milas Güllük Demir yolu projesi yeniden gündeme getirildi.

Başkan Kadem Mete İki havalanına ve en uzun kıyı şeridi ile deniz ulaşımına sahip olan Muğla’mız için Demiryolu ulaşımının da çok önemli olduğunu ifade etti.

Muğlalı vatandaşlarımız adına Sayın Bakanımız Adil Karaİsmailoğlu’na çok teşekkür ediyor, devam eden ve yapılması planlanan projelerin  bir an önce hayata geçmesi için Muğla’mız için  çalışmaya devam ediyoruz.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'ın Çalışmalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
RÖPORTAJ