11 Temmuz 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bahçeli de TRTpolemiğinde
17 Ocak 2009 Cumartesi 21:38

Bahçeli de TRTpolemiğinde

Bahçeli, "Tv'de Görünmüyoruz Diye Düştüğümüz Bir Aşağılık Kompleksimiz de Yoktur. Ne Biliyorsanız Yapınız. Tahterevalli Siyaseti Ortaya Konmuştur. Bir Ucuna AKP Diğer Ucuna CHP Oturmuştur." Dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "TV'de görünmüyoruz diye düştüğümüz bir aşağılık kompleksimiz de yoktur. Ne biliyorsanız yapınız. Tahterevalli siyaseti ortaya konmuştur. Bir ucuna AKP diğer ucuna CHP oturmuştur. Tam anlamıyla yalan dönemi yaşıyoruz" dedi.
Partisinin Bursa'daki belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında yaptığı açıklamada hem iktidara hem de muhalefete sert eleştiriler yöneltti.

Fethiye Kültür Merkezi'nde düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılan Devlet Bahçeli'yi şehir girişinde yüzlerce partili karşıladı.

Salon önünde de coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Devlet Bahçeli, konuşmasında hükümet ve muhalefete yüklendi.

Devlet Bahçeli şunları söyledi: "Aday tanıtım toplantıları TV'lerde akşama kadar AKP takdimleriyle geçiyor. Başka bir ülkeden gelmiş olsanız, Türkiye'deki televizyonlar sabahtan akşama kadar takip etmeniz gerekse o yabancı TV'lerde 2 parti görür sadece sanki seçime 2 parti giriyormuş gibi. Gerçek bu mudur? Başta TRT olmak üzere tüm televizyonlar eğer bu ülkeye saygı duyuyorlarsa demokrasinin içindeki var olan siyasi partileri eşit olmasalar bile akşama kadar vermek zorundalar. O güzide TV yöneticileri sahiplerine böyle bir davranışlarından dolayı MHP olarak sitemimiz yoktur. TV'de görünmüyoruz diye düştüğümüz bir aşağılık kompleksimiz de yoktur. Ne biliyorsanız yapınız. Türkiye'de MHP vardır ve devam decektir. Türkiye'yi karış karış dolaşacağız. Değerli adaylarımızı takdim edeceğiz. Türkiye'nin içinde bulunduğu şartlar gereği böyle bir çalışmayı sürdürmeye mecburuz."

Bahçeli, "Başbakan nerede imkan bulursa orada konuşurken bu milleti hizmet eden insanları aşağılayan üslubunu terketmemektedir. Hükümetin içinde bazıları tek başına hükümet olmuştur. Bazıları ise koalisyonlarda yer almak suretiyle bu millete hizmet etme imkanı bulmuşlardır. Cezaevinden nasıl girdiğin, nasıl çıktığın, villaya benzer cezaevinde nasıl kaldığın, sonra MHP ile nasıl paslaşarak Siirt'ten aday olup nasıl Başbakan olduğunu bu millet biliyor. Millet bilmesine rağmen 57. hükümeti yok farzedip milleti 58. hükümetin kalkındırdığını söylemek kendini beğenmişlik olur."

YORUMLAR
devlet bey
türk
çok değerli bir siyasetçisin sayın devlet bey ama marmariste aday tanıtımında binlerce ülkücü şehitlerin kemiklerini sızlatacak hayasız bir siyset izlemekte gürbüz gürcoşkun şehitler ve gaziler davası olan bu davanın adayını içki ile tanıtılmakta yazık yazık. bunları görün sayın devlet bey
18 Ocak 2009 Pazar 19:12
88.242.2.83
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ