24 Eylül 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bağcıoğlu:Teşekkürler
20 Nisan 2017 Perşembe 21:12

Bağcıoğlu:Teşekkürler

MHP MENTEŞE İLÇE BAŞKANI SELİM BAĞCIOĞLU yaptığı açıklama "Öncelikle referandum sonuçlarının vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını dilerim".

Bağcıoğlu: "Gözden kaçan bazı hususları vurgulamak isterim. Oyların birbirine yakın çıkması toplumumuzca yanlış yorumlanmaktadır.

ÖRNEĞİN;

-Diyarbakır da %70 hayır çıkması özerklik hayallerinin son bulacak olmasından kaynaklanırken.

Muğla’mızda %70 hayır çıkması rejim değişikliği ve tek adamlığa geçiş kaygılarından kaynaklanmıştır. Milliyetçi hareket partisi var olduğu sürece bu kaygı anlamsızdır.

Gözden kaçan ayrıntı Diyarbakır da ki hayırcıların kaygıları ile Muğla da ki hayırcıların kaygıları birbirlerine taban tabana zıttır.

Kaldı ki ülkemizi ele geçirmeye çalışan fetöcüler bambaşka bir sebepten hayırcı olmuşlardır. Bu sebep, evet çıkması halinde kendileri ile çok daha güçlü mücadele edileceğini bilmelerinden kaynaklıdır.

Bir diğer hayırcı grup ise sadece iktidara muhalefet olsun diye algıya kapılan hayırcılardır. Dış basının etkisi altında kalmışlardır.

Verdiğim örneklerde de görüldüğü üzere hayırcılar 4 ayrı grupta ayrı sebeplerle oy vermişlerdir.

Evet oyu kullanan vatandaşlarımız hayırcılar gibi taban tabana zıt gruplardan oluşmamakla beraber aynı inandıkları doğrular sebebiyle oy kullanmışlardır.

Sonuç olarak oylar birbirine yakın gözükse de evetçiler aynı noktada durduğundan güçlü taraf olmuştur, çünkü ülke geleceğinden beklentileri ve kaygıları ortaktır.

Terör sempatizanı olan( fetöcü ve pkk lı )hayırcı ile algıya kapılıp da rejim tehlikesi hisseden Atatürk’çü kişilerin siyasi olarak yanyana durması mümkün değildir.

Bizler Mhp li olarak asla ülkemizi böldürmeyeceğiz, ilke ve inkılaplarımıza sahip çıkacağız ve de Cumhuriyetimizi her zaman olduğu gibi kanımızın son damlasına kadar savunacağız. Ne mutlu TÜRK’üm diyene..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Marmaris Belediye Başkan Adayı Kim Olsun.
RÖPORTAJ