29 Mayıs 2020 Cuma

Turgut Emrah ARDIÇOĞLU / yazar

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AYNI GÖKYÜZÜ ALTINDA

27 Mart 2020 Cuma 12:19

Sevgiden öte saygıya hatta hepsinden daha da fazla sağlığa ihtiyaç duyduğumuz şu zor günlerde, bizlere umut ışığının her an yeniden görülebileceğini hatırlatmak istedim. Dünya biz ona ne kadar hor davransak da bu ışığı insanlığa sunmaya devam ediyor. Bu yüzden unutma, yılma ve pes etme!

Kan bağı olmadan da bir aile kurabilmenin mümkün olduğu bu platformda, tutkuyla ve inançla bir şeylere sarıldığımızda hissettiğimiz gücü, en iyisi biz biliyoruz. Birlikte düşünmenin, birlikte ilerlemenin, birlik olabilmenin güzelliğinden bahsettik durduk hep. Böylesine zor günleri ilk defa yaşıyorken bizim önce kendimize sonra tüm insanlığa etki ettiğini yeniden hatırlamak istiyoruz. Bir ihmalinin bütün dünyayı etkileyeceğini ve bir iyiliğin bütün insanlığı kurtarabileceğini biliyoruz. Biliyoruz! Çünkü dünyanın değişmesini istiyoruz.

Her şey inandığımız değerlerle, fikirlerimizle güzelleşecek. Mecburi mağduriyetler yaratmamak adına evde kaldığınız ve insanları da bu şekilde etkilediğiniz için sizlere şimdiden teşekkür ederim. Evdesin ama asla yalnız değilsin! Kendinle olmanın verdiği ilhama her zaman ihtiyacımız olduğunu hatırla. Ve eğer çalışmak zorundaysan gösterdiğin tüm fedakârlık için sana minnettar olduğumuzu unutma.

Ve unutma, aynı gökyüzü altında bir direniştir yaşamak!

Sağlıklı kalın huzurlu kalın hoş cakalın…

 

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ