15 Ağustos 2020 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydın Doğandan Erdoğana mesaj
01 Ekim 2008 Çarşamba 14:56

Aydın Doğan'dan Erdoğan'a mesaj

Aydın Doğan'dan "Yaşandı bitti saygısızca" benzeri açıklama. Başbakan Erdoğan ile polemiğe giren Aydın Doğan, geri adım atma sinyali verdi...

Erdoğan'ın "Medya terörü" yapmakla suçladığı Aydın Doğan Erdoğan'a açıkca zeytin dalı uzattı.

Sahibi olduğu yayın kurumlarının, Almanya'daki Deniz Feneri İ.v davasını Erdoğan ile bağdaştırılmasından sonra, Erdoğan'dan sert tepki gören Aydın Doğan "tartışma benim için bitti" diyerek geri adım attı.

GEÇTİ, BİTTİ, KAPANDI GİTTİ
Erdoğan'ın "Tüm bu haberler, Hilton arazisi ve RTÜK'e yapılan başvuru için yapılıyor" tarzında sözlerinden sonra başlayan tarihi polemik hakkında Sabah Gazetesi yazarı Yavuz Donat'a konuşan Doğan, "Bana göre o olay oldu, geçti, bitti... Kapandı gitti. " diye konuştu.

Sayın Başbakan'a karşı kişisel hiçbir husumetim yok..." diyen Aydın Doğan, Donay'ın "Artık Başbakan ile aranızda bir kavga, kırgınlık, husumet yok mu?" sorusuna şu cevabı verd: " Sayın Başbakan'a karşı kişisel hiçbir husumetim yok... Bu olay nereden çıktı onu da anlayabilmiş değilim... Beni tanırsın, kimseye husumet beslemedim... Kin gütmedim... Ama oldu bir şey, benim açımdan konu kapanmıştır, uzatılacak bir husus olduğunu düşünmüyorum."

Aydın Doğan'ın bu sözleri, Başbakan Erdoğan ile girdiği polemikte "Geri adım attı" olarak yorumlandı...

YORUMLAR
namussuz aydin dogan...
halil erguven
sen aydin dogan efendi...gazeten avrupa hurriyette euro 2008 rehberinde turkiuyenin guneydogusunu bir yerinemi sokmustunki yayinlamadin?simdi kalkmis vatanperverlik tasliyorsun...eger turkiye cumhuriyeti onunu acmak istiyorsa senin elinde tum basin ve yayin organlarina el koymalidir.turkiyenin onundeki en buyuk engel sensin...gerci senin olman milletin isine geliyor.cunku sen ne zaman birini ovsen o kisi sahtekar ve dolandirici cikiyor......sen boyle devam et...aman sakin MHP VE AKP yi ovme.
02 Ekim 2008 Perşembe 10:49
80.167.165.87
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ