28 Mayıs 2020 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ayda 61 YTL taksitle kredi
13 Eylül 2008 Cumartesi 12:32

Ayda 61 YTL taksitle kredi

Bankalar kredi kampanyasında coştu. Finansbank, diğer bankalara göre çok farklı bir kredi seçeneği sundu.

Finansbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine, evlilik masraflarından kredi kartı borçlarına, eğitim masraflarından bayram harcamalarına kadar tüm ihtiyaçları için özel kredi seçenekleri sağlıyor.

Yeni kampanya kapsamında her ihtiyaca yönelik kredi seçeneklerinin bulunduğunu belirten Finansbank Bireysel Pazarlama Grup Yöneticisi Erkin Aydın, 37 YTL 'den başlayan taksitlerle tüketicilere ödeme kolaylığı sunduklarını söyledi.

Aydın konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Evlenmek, tatile çıkmak, evine yeni eşya almak isteyen tüketicilerin planlarını ertelememeleri, çocuk sahibi olacakların masrafları düşünmemeleri, gençlerin eğitimlerini tamamlayabilmeleri, ödeme güçlüğü çekenlerin kredi kartı ve diğer tüm borçlarını kapatabilmeleri için uygun seçenekler üzerinde çalıştık. Örneğin çocuğunun eğitim masrafları için 2.000 YTL 'lik bir kredi kullanan müşterimizin aylık ödemesi gereken tutar yalnızca 61 YTL olacak. Ev eşyalarını yenilemek isteyen bir müşterimiz ise 3.000 YTL'lik bir krediyi 92 YTL taksitlerle ödeyebilecek

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ
ANKET
Hükümet Korona Virüs salgınında başarılı mı ?
RÖPORTAJ